ברוכים הבאים לג’אסטיס, מאגר מידע משפטי מקיף

ג’אסטיס הוא מקור מידע משפטי שימושי מקיף ביותר על זכויות אזרחיות ופליליות, המציע כלים לסיוע משפטי. באתר תוכלו למצוא מידע רב אודות פסיקה, חקיקה, טפסים חיוניים ומדריכים שימושיים המאפשרים לך לממש את זכויותיך בדרך המהירה והיעילה ביותר. המידע בג’אסטיס מוגש בחינם ללא דמי מנוי או עלויות שימוש. 

בג’אסטיס תוכלו למצוא מידע מעשי חינמי לשאלות משפטיות. כל מה שרציתם לדעת, אבל לא היה את מי לשאול. זכותך לדעת, זכותך לשאול, זכותך להבין – ואנחנו דואגים לתת לכם מידע פתוח ומדריכים חינמיים למימוש זכויותיכם. המדריכים המשפטיים של ג’אסטיס סוקרים את תחומי המשפט השונים כדי שתוכלו ללמוד על מגוון מושגים ותחומים משפטיים, ולהבין מהן הזכויות שלכם וכיצד לממש אותן. תוכלו לקרוא אודות רשלנות רפואית, צוואות, גירושין, תעסוקה, משפט פלילי ועוד. בג’אסטיס נדריך אותך בזכויות המשפטיות שלך, ואם אתה לא מוצא את שחיפשת – פנה אלינו. המדריכים שלנו כוללים גם שאלות נפוצות, קישורים לנושאים פופולריים, לפסיקה עדכנית וחוקים רלוונטיים. 

עורכי דין? תוכלו גם לקרוא מידע אודות ניהול משרד עו”ד, תמחורים ועלויות ועוד. 

אצלינו תוכלו למצוא גם את מיטב עורכי דין באזורכם, שיוכלו לסייע במידה שתזדקקו לעזרה נוספת בנושא משפטי. אתר jus-tice.co.il כאן כדי לשרת אנשים שזקוקים לסיוע משפטי מעו”ד המתמחה בתחום שלהם ולקשר את עורך הדין המסייע המתאים לצרכיהם. אנחנו עוזרים לחבר בין מומחיות משפטית במקומות בהם נדרשת התערבות של עורך דין מוסמך. 

איך זה עובד? 

  1. קוראים מידע ומדריכים בתחום המשפטי הרלוונטי
  2. לומדים אודות הזכויות שלכם, ואיך ניתן לשמור עליהן, ומקבלים מדריך מעשי למימוש הזכויות
  3. שואלים שאלה משפטית אונליין, ממש פה באתר, בכל נושא
  4. אם עדיין לא מצאתם פתרון, פונים לאינדקס עורכי הדין. אנחנו בג’אסטיס נעזור לכם למצוא עורך דין מתאים לצורכיכם. 

 

 

מוצרי עשה זאת בעצמך JUSTICE DIY

ג’אסטיס מציע מוצרי עשה זאת בעצמך, כולל טפסים משפטיים, מסמכים מקוונים, ספרים אלקטרונים, ותוכנות. צרו טופס מותאם אישית כמו צוואה, הסכם ממון, אפוטרופסות, או ייפוי כוח של עורך דין בתוך זמן קצר. הורידו את כל הטפסים העסקיים הרשמיים כדי להקים את העסק שלך, או לרשום חברה בעצמך. המוצרים שלנו הם בעברית פשוטה, שנוצרו ועודכנו על ידי עורכי דין ועורכים משפטיים.