• שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

 טיפים לשכירת עו”ד פלילי הטוב ביותר

בישראל, עו”ד פלילי מכובד זוכה להערכה רבה בשל הידע המקצועי שלו במערכת החוקים המשפט המורכבת, במיוחד בתיקים הנוגעים להאשמות פליליות. עורכי דין פליליים מוכרים בשל גישתם האסטרטגית להגנה, הכוללת חקירה יסודית, הכנה קפדנית של מסמכים משפטיים והסברה משכנעת באולם. המומחיות שלהם כוללת לרוב הבנה מעמיקה של היבטים שונים של המשפט הפלילי, החל מעבירות קלות ועד פשעים חמורים, המאפשרת להם לספק ייעוץ וייצוג משפטי מקיף.

עורך דין מומלץ

עורכי דין בתחום הפלילי, הידועים במחויבותם לשמור על הצדק, ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת זכויות הנאשם לאורך כל ההליך המשפטי. שיעור ההצלחה שלהם בהשגת תוצאות חיוביות, בין אם באמצעות זיכויים, עונשים מופחתים או עסקאות טיעון חיוביות, משקף את מיומנותם ומסירותם. בנוסף, תרומתם למלגות משפטיות ולחניכה בקהילה המשפטית מסייעות לקדם את הפרקטיקה של הגנה פלילית, מה שמעלה את הרף לייצוג משפטי בישראל.

עורכי דין פליליים מומלצים מגיעים לעתים קרובות למוניטין מכובד בשל הסטנדרטים האתיים שלהם, כישורי התקשורת והיכולת להתמצא בניואנסים משפטיים ופרוצדורליים מורכבים. המוניטין שלהם בנוי על אמון, סודיות ומחויבות בלתי מעורערת לשרת את טובת הלקוחות שלהם.

כתב אישום פלילי, גם על עבירות שנראות קלות, יכול להיות מתעתע. צעד אחד שגוי ואתה עלול בסופו של דבר לאבד את החופש שלך או להתמודד עם תוצאות הרסניות אחרות. עם זאת, לא משנה כמה המצב נראה עגום, עורך דין פלילי טוב יכול לעשות את כל ההבדל.

כישורי עורך הדין שלך יכולים להיות ההבדל בין זיכוי להרשעה. זה נושא שחשוב להתעכב עליו, וזה בסדר לבחון ולשים לב לפרטים כשמחפשים עורך דין פלילי.

במאמר זה, ובקישורים הנלווים, עורכי הדין המנוסים שלנו מסבירים מה עליך לדעת כשמחפשים עורך דין פלילי וטיפים להתקשרות הטובה והנכונה למקרה שלך.

טיפים לשכירת עורך דין פלילי
הדבר הראשון שצריך להשקיע בו את מירב המאמצים כשנעצרים או עומדים בפני כתב אישום פלילי הוא לשכור שירותי עורך דין פלילי טוב לפני שמדברים עם הרשויות. זו הפעולה הראשונה שיכולה להטות את הסיכויים לטובתך באופן האפקטיבי והמהיר ביותר.

עם זאת, לפני שכירת עורך דין, עליך להקפיד במיוחד לשכור עורך דין המתאים ביותר לטיפול בתיק שלך. אז הנה כמה טיפים שיכולים לעזור למצוא עורך דין פלילי טוב.

#1. בדוק עד כמה עורך הדין קשוב לבקשותיך
אחד הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון לפני שמחליטים על עורך דין הוא ההיענות שלו. עורך דין פלילי טוב צריך להגיב במהירות כאשר אתה פונה אליו. הם אמורים להיות מסוגלים לתאם איתך פגישה תוך יום לאחר פנייתך אליהם ולא יותר!

זה מראה לך עד כמה עורך דין רציני ופנוי לטיפול בתיק שלך. זה אומר לך את רמת המחויבות שלהם וכמה אתה יכול לסמוך עליהם במצבי חירום.

#2. ברר את תחום ההתמחות של עורך הדין
עורכי דין רבים עוסקים בפרקטיקה כללית של עריכת דין. הבעיה בכך היא שעורכי דין כלליים אלו בדרך כלל חסרים את עומק הניסיון והמומחיות הנלווים להתמחות בתחום אחד ובמיוחד בתחום הפלילי שהנו שונה מהותית מתחומי המשפט האזרחיים.

לפני שכירת עורך דין שייצג אותך בעניין פלילי, עליך לוודא שהוא מתמחה במשפט הפלילי בלבד. אתה יכול לקבוע זאת לפי מספר התיקים הפליליים שבהם טיפל עוה”ד ושיעור ההצלחה שלו במקרים כאלה.

#3. שכרו את שרותיו של עורך דין המבין את נהלי בתי המשפט המקומיים
לכל בית משפט יש נוהלים הנחיות ותהליכים שעורכי הדין המגיעים לפניו חייבים לעמוד בהם. לכן, חיוני לוודא שעורך הדין שאתה שוכר מכיר את ההליכים הללו, את הפקידים והמערכת כפי שהם בבית המשפט הרלוונטי.

ההיכרות של עורך הדין עם השופטים המקומיים תועיל גם במהלך המשפט.

#4. בדוק ביקורות
זהו נושא משמעותי שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לשכור עורך דין פלילי מצוין.

אתה יכול ללמוד לא מעט על עורך דין דרך הביקורות באינטרנט. עם זאת, עליך להיות זהיר כי חלק מהמקורות הם בעלי אמינות בעוד חלק לא. עליך לבדוק אתרי צד שלישי בעלי מוניטין כמו jus-Tice.co.il, משרד המשפטים, לשכת עורכי הדין וכד’עבור ביקורות חסרות פניות.

אם תעבור על הסקירות האלה, תוכל לדעת למה לצפות מעורך דין. עם זאת, לא כדאי לשלול עורך דין בגלל חוות דעת גרועה אחת או שתיים.

#5. הפניות והמלצות
כאשר מנסים להחליט על עורך דין לשכור, אתה יכול לבקש הפניות מחברים, שכנים או בני משפחה. ואם יש לך עורך דין שמטפל בעניינים אחרים, תוכל לבקש שיפנה אותך לעורך דין פלילי טוב.

זה יעזור לחסוך לך זמן בחיפוש אחר עורך הדין המתאים.

#6. פנה לעורך דין בעל ידע מספק במשפט הפלילי
סביר להניח שלא תתעכב על תחום זה מכיוון שאתה בטוח שכל עורך דין חייב להבין את היסודות של המשפט הפלילי. ובכן, אתה לא יכול להיות זהיר מדי גם בנושא זה.

עליך לוודא כי עורך הדין שאתה שוכר מכיר את הדין הפלילי כמו את כף ידו. זה לא אומר שהם חייבים לדעת הכל על כל עבירה או הליך. עם זאת, לאחר שנים של ניסיון בתחום, הם צריכים להכיר היטב את היסודות וכדאי לשאול כמה שאלות כדי לוודא בקיאות בתחום שאתם צריכים ייצוג.

עורך דין פלילי טוב אמור להיות מסוגל לפלס את דרכו ברוב תחומי המשפט הפלילי ללא קושי. כמו כן, עו”ד צריך להיות מסוגלים לציין את הסיבות מאחורי אישומים שלך ואת תהליכי הבירור הפלילי.

עורך דין פלילי בעל ידע רב יידע את השאלות הנכונות לשאול. שאלות אלו יעזרו לייצר מידע שיהיה שימושי במהלך תהליך הניסיון. יתר על כן, עורך הדין אמור להיות מסוגל להסביר לך את התוצאות האפשריות והעונשים הצפויים בתיק שלך.

#7. שאל את עורך הדין על מבנה שכר הטרחה שלהו
עורכי דין מסוימים ינסו להעלות את המחיר על ידי העצמת חלק מהאישומים על ידי שימוש במונחים מעורפלים. עורך דין פלילי מהימן לא ינסה להתנהג בצורה מפוקפקת בהצגת ההליך העומד בפניך.

כדי להימנע מחיובים נסתרים, חיוני לערוך חוזה (הסכם שכר טרחה) בעת שכירת עורך דין פלילי. חוזה זה חייב לציין בבירור את התנאים והחיובים שאתה מסכים אליהם בתחילת התיק ללא עלויות נסתרות כגון אגרות וחוו”ד מומחים וכד’.

כמו כן, חשוב להיזהר מתמחור לא מקובל בשוק (בדוק את כללי לשכת עורכי הדין לגבי שכ”ט). זה יכול להיות מחיר נמוך או גבוה מדי. אם עורך דין מציע לך את השירות שלו במחיר נמוך עד כדי גיחוך, זה עשוי להיות אחד משני דברים.

יכול להיות שלעורך הדין שאתה שוכר יש שם רע או עבירות אתיות בעברו. או, יכול להיות שיעלו אישומים או הליכים נסתרים בהמשך התיק. שני התרחישים הללו אינם לטובתך.

יחד עם זאת, כדאי להיות סקפטיים גם לגבי עורכי דין פליליים שגובים שכר טרחה גבוה עבור שירותיהם (בדוק את מחירון שכ”ט לשכת עורכי הדין והמחשבון שלנו). הסיבה לכך היא שעורך דין פלילי עלול לגבות מחיר גבוה בשל הפופולריות שלו שיווק אגרסיבי או חשיפה תקשורתית ולאו דווקא שיעור ההצלחה שלו. אם אתה משלם שכ”ט גבוהה, אתה צריך לוודא שאתה מקבל תמורה לכספך.

#8. בקש הפניה לתיקים דומים שטופלו על ידי העו”ד
בקש תמיד מעורך דין אסמכתאות לפני שאתה ממשיך לשכור אותם. הוא צריך להיות מסוגל לספק לפחות תיקים של לקוחות עבר שהמקרים שלהם היו דומים לשלך.

לאחר שתקבל את ההפניות האלה, נסה ליצור איתם קשר. כשתעשה זאת, שאל אותם מה כיצד היה הניסיון שלהם בעבודה עם עורך הדין.

#9. שכור עורך דין שפועל בהחלטיות באולם בית המשפט
עורך הדין שאתה מתכנן לשכור חייב להיות בטוח במיומנות שלו. עורך דין פלילי שבטוח ביכולתו יהיה משכנע גם באולם בית המשפט. אם עורך הדין שלך לא מקרין אמון, הוא  לא יוכל לשכנע את השופט על חפותך.

כדי שעורך דין ישדר אמון, הוא זקוק לניסיון רב בתחום הפלילי. אם תעסיק עו”ד מנוסה, תבחין כיצד הוא מבצע את תפקידו בביטחון.

אתה יכול לשפוט את האמון של עורך דין על סמך הרושם הראשוני שהוא משאיר. עורך דין בטוח בעצמו יפגין את הביטחון שלו באמצעות קור רוחו כאשר ייפגש איתך בפעם הראשונה ויהיה ולא יבזבז את זמנך בסיפורי מעשיות. בדרך כלל הוא יקבל את פניך בלחיצת יד חזקה, ישמור על קשר עין ויציבה טובה במהלך הייעוץ.

#10. כישורי תקשורת טובים
מקרים פליליים יכולים להיות מורכבים לפעמים. לכן עליך לשכור עו”ד שיוצר אווירה המאפשרת לכם לתקשר בחופשיות. עורך דין פלילי טוב ישים לב היטב לכל מה שיש לך לומר. הוא לא יתפשר עד שיקבל את כל הפרטים הנוגעים למקרה שלך כדי לטפל בו כראוי.

כמו כן, עורך דין טוב יבטיח שהוא נגיש עבורך בקלות. כאשר אתה יוצר קשר עם עורך דין בטלפון, הוא צריך לתת לך את כתובת הדוא”ל שלו טלגרם ואמצעים אחרים בטוחים לתקשר איתו. זה יבטיח שאתה תמיד בקשר עם עורך הדין בכל שלב בהליך המשפטי.

צור קשר עם עורך דין מצוות jus-tice.co.il
חיפוש אחר עורך דין פלילי מתאים שווה את הזמן והמאמץ שלך. הסיבה לכך היא שיש הרבה על כף המאזניים כשאתה עומד בפני אישומים פליליים. המוניטין והחופש שלך הם מה שעומד על הפרק. לכן, אתה צריך מישהו שיגן עליך ויספק את התוצאה הטובה ביותר.

ב- justice israel , יש לנו עורכי דין פליליים המוכשרים והמנוסים ביותר בישראל, המתאימים והמוכשרים ביותר להגן עליך בבית המשפט. עורכי הדין שלנו לא רק בקיאים במשפט הפלילי, אלא שהם גם נלהבים וחדורי מטרה בהגנה על זכויות הלקוחות. צרו איתנו קשר עוד היום ותנו לנו לפעול כדי להפוך את הנסיבות תמיד לטובתכם.

קישורים ברשת

המלצות