עורך דין קניין רוחני | עו”ד פטנטים

קניין רוחני

כדי להישאר רלוונטיים בשוק העולמי של ימינו, עסקים זקוקים ליועצים משפטיים מיומנים שיעזרו להם לנווט בעולם המשתנה של חוק הקניין הרוחני (פטנטים).

עו”ד קניין רוחני ופטנטים מציע ייעוץ אסטרטגי ללקוחות בכל הנוגע לכל היבטי הקניין הרוחני. מכיוון שעורכי דין לקניין רוחני של justice.co.il מבינים את המגמות הנוכחיות בשוק העולמי, הם מסייעים הן לעסקים קטנים והן לתאגידים בינלאומיים כאחד להבין ולמנף את זכויות ה- קניין רוחני שלהם. ועם רשת עולמית של שותפים במגוון רחב של תחומים טכניים, אנו יכולים לסייע בקלות ללקוחותינו בכל מקום שהם עושים עסקים.

עורכי הדין שלנו עובדים בצמוד ללקוחות כדי להבטיח שהרעיונות והטכנולוגיות שלהם יישארו מאובטחים כדי שיוכלו להתמקד במה שהם עושים הכי טוב – צמיחה ופיתוח עסקי. אנו מעמידים לדין בקשות לפטנטים ורישומי סימני מסחר באופן קבוע במשרד הפטנטים והסימנים המסחרי הישראלי האמריקני ובתפוצה גלובלית ובנציבות הסחר הבינלאומית, תוך התדיינות בנושאי קניין רוחני במספר פלטפורמות. פטנטים

השירותים של עו”ד קניין רוחני:

בשוק תחרותי, הצלחה ארוכת טווח של חברה נשענת על יכולתה להגן על השקעותיה החשובות בפיתוח מוצרים. לכל אחד מעורכי הדין שלנו לפטנטים יש תואר בטכנולוגיה בשילוב ניסיון של שנים בתעשייה. אנו מסייעים באופן קבוע ללקוחות עם מגוון צרכים בתחום זה, כולל:

הגשת והעמדה לדין של פטנטים
אכיפת פטנטים
ניתוח הפרות
חקירות פטנט
משא ומתן על רישיון
זכויות פטנט ברחבי העולם
סימני מסחר : על ארגונים כיום להגן ולהבחין בין המוצרים והשירותים שלהם מהתחרות האזורית, הלאומית והעולמית. עורכי הדין שלנו בתחום הקניין הרוחני מבינים היטב את האתגרים העומדים בפני לקוחותינו ואת הניסיון העמוק הדרוש בכדי להשיג ולפקח על סימני מסחר וסימני שירות ברחבי העולם. הניסיון שלנו כולל:

תביעות פרסום כוזבות
הגנה ותחזוקה של סימני מסחר
חקירות רישוי ורישום
רישום סימן מסחרי
רישום סימני שירות
שיטות תחרות לא הוגנות
חוק זכויות יוצרים : צוות ה- קניין רוחני שלנו מסייע ללקוחות לרשום ולהגן על זכויות יוצרים בכל סוגי העבודות, כולל ספרים, תוכנות מחשב, הצגות, ציורים, צילומים, סרטי קולנוע והקלטות קול.

האזורים שאנו מטפלים בהם באופן קבוע כוללים:

הגנה על זכויות יוצרים ברשת
רישומי משרד הקניין הרוחני והפטנטים
רישום זכויות יוצרים
חקירות מצב רישום
רישוי עבודות נגזרות והידורים
רישומי שירות המכס
חקירות בעלות

התדיינות משפטית : במידת הצורך צוות הליטיגציה מתדיין בסכסוכי קניין רוחני בפני בתי משפט הן עבור ארגונים בינלאומיים והן של ארגונים מקומיים.

הניסיון הנרחב באולם בית המשפט מאפשר לנתח ולהעריך באופן ריאלי את יכולת האכיפה של הסכמי אי-תחרות, תוך סיוע ללקוחות בהגנה על נכסי העסק החשובים ביותר שלהם – קשרי לקוחות, קניין רוחני או מידע עסקי חסוי – לפני שמתגלע סכסוך.

צוות עורכי הדין מספקים ייעוץ, משאבים ופתרון מוגדרים ללקוחות במספר תעשיות, תוך שמירה על היעדים העסקיים שלהם.

כיצד למצוא עורך דין קניין רוחני

מהם דיני קניין רוחני?
דיני הקניין הרוחני מכסים נושאים משפטיים הכרוכים בזכויות הקניין בנוגע לנכסים לא מוחשיים (כלומר, לא פיזיים). קניין רוחני (או “IP”) כולל לעיתים קרובות יצירות ספרותיות, שירים ויצירות אמנות אחרות, כמו גם נתוני מחקר מדעיים, שרטוטים של המצאות ועיצובים אחרים. חוקי הקניין הרוחני יכולים לכסות גם מידע כגון סודות מסחריים.

מהו עורך דין קניין רוחני?
עורך דין לקניין רוחני מטפל בסכסוכים משפטיים הכרוכים בזכויות הקניין ביחס לנכסים מסוג זה. לרוב מדובר בהפרה, או בשימוש לא מורשה בקניין הרוחני. דוגמה לכך היא כאשר צד אחד משתמש בלוגו של חברה אחרת ללא רשותם.

יתכן שתרצה לשכור עורך דין קניין רוחני באזור מגוריך אם אתה זקוק לסיוע בתביעת הפרה. עורך הדין שלך יוכל להסביר מהן האפשרויות המשפטיות שלך וכיצד להמשיך בתביעה. כמו כן, תוכל לקבל ייעוץ משפטי רב ערך מעורך הדין שלך, מכיוון שהם מייצגים אותך לאורך כל התהליך.

מהם הסוגים הנפוצים ביותר של סכסוכי קניין רוחני?
עורכי דין לקניין רוחני נוטים לטפל בסוגים מאוד ספציפיים של תיקים מכיוון שתביעות קניין רוחני סובבות לעיתים קרובות סביב קומץ נושאים עיקריים. אלה כוללים בדרך כלל:

הפרת רכוש
סכסוכים בדיני זכויות יוצרים
הפרות של סימני מסחר
תביעות פטנטים
סכסוכים בקניין רוחני רבים עלולים לגרום לחיובים פדרליים, במיוחד אלה הקשורים להפרת זכויות יוצרים או סימנים מסחריים.

מצא את עורך הדין הנכון לקניין רוחני

שכרו את עורך הדין הנכון בסמוך למיקומכם

מצא את עורך הדין שלי עכשיו!
מהם טיפים למציאת עורך דין קניין רוחני?
איתור עו”ד קניין רוחני יכול לפעמים להיות מאתגר. כשאתה מחפש עורך דין לקניין רוחני, כדאי לך לשקול:

הבן איזה סוג תביעה יש לך : חלק מעורכי הדין בתחום הקניין הרוחני מתמקדים רק בתביעה מסוג ספציפי אחד, כגון סימני מסחר או פטנטים.
הסבירו את מצבכם : הקפידו להסביר לעורך הדין את מצבכם המדויק – ככל שהם יודעים יותר, כך הם יוכלו לחקור את נושא ה- IP שלכם טוב יותר.
השתמש בשירותי התאמה מקוונים : כמה משיטות חיפוש עורכי דין ישנות יותר כמו שימוש בספר טלפונים או חיפוש מקוון עשויות להיות לא יעילות. שיטות אחרות, כגון שירותי התאמת עו”ד ולקוח באמצעות LegalMatch, יכולות להיות מהירות בהרבה.
לבסוף, ניתן להתייעץ עם עורכי דין בתחום הקניין הרוחני גם אם אין מדובר בסכסוך משפטי ישיר. למשל, אנשים רבים בוחרים לשכור עורך דין מכיוון שתהליך הרישום לזכויות יוצרים יכול להיות מורכב. לעתים קרובות ניתן להזמין שכירת עורך דין בעת ​​הגשת בקשה להגנת זכויות יוצרים.

כיצד אוכל למצוא את עורך הדין הקנייני הרוחני הנכון?
לדעת כיצד למצוא עורך דין חשוב מאוד כשיש לך תביעה בקניין רוחני. הדרך הטובה ביותר למצוא עורך דין IP היא להתקשר למספר אנשים שונים שיש להם ניסיון בתחום שהמקרה שלך כולל. עורך דין IP עם ניסיון רב בתחום ה- IP הוא מכריע מכיוון שהם יודעים בדיוק את התהליך שיש לנקוט ואת הדרכים לחפש אותם.

חלופה טובה יותר היא להתחיל את החיפוש באמצעות האינטרנט. עורכי דין רבים מפרסמים את פרטי הקשר שלהם ברשת, וניתן להגיע אליהם באמצעות דואר אלקטרוני או אמצעי תקשורת אלקטרוני אחר. כמו כן, יתכן ויהיה אפשר לערוך מחקר מקוון עבור עורך דין ספציפי מבחינת ביצועיהם הקודמים ועמידתם מול עורכי הדין במדינה.

האם אני זקוק לעורך דין קניין רוחני?
קניין רוחני הוא אולי אחד מתחומי המשפט המובנים ביותר בגלל מורכבותו. יתכן שתצטרך להזמין עורך דין לקניין רוחני אם יש לך סכסוך משפטי הנוגע לענייני IP. כמו כן, אתה יכול לשכור עורך דין אם אתה צריך להירשם לקבלת פטנט, סימן מסחרי או זכויות יוצרים. עורך הדין שלך יכול לבצע מגוון משימות שיעזרו לך בתיק שלך או בצרכים המשפטיים שלך.

חוק הקניין הרוחני (קניין רוחני) הוא תחום עיסוק הולך וגדל המגן על יצירות הנפש האנושית. יצירות אלה עשויות לכלול המצאות הזכאות להגנת פטנטים או יצירות ספרותיות ואמנותיות כגון ספרים, הצגות, מוסיקה ויצירות אמנות. הם יכולים לכלול גם שמות מוצרים, סיסמאות, לוגו ואריזות; סמלים, שמות, תמונות ועיצובים המשמשים למסחר; וסודות מסחריים.

חוק ה- קניין רוחני כולל שישה תחומים עיקריים:

חוק הפטנטים
דיני סימני מסחר
חוק זכויות יוצרים
חוק סודי מסחרי
רישוי
תחרות לא הוגנת

מדוע חוק ה- קניין רוחני צומח
קניין רוחני הוא הנכס החשוב ביותר בארגון. התפתחויות חדשות בתחום המדע והטכנולוגיה יצרו את הצורך בעורכי דין בעלי רקע מיוחד בתחומים אלה בכדי לסייע בהגנה על ההון האינטלקטואלי של עסקים, מחברים, ממציאים, מוזיקאים ובעלי יצירות יצירה אחרות.

בנוף התחרותי של ימינו הביקוש לעורכי דין בתחום הקניין הרוחני הולך וגובר. כל עוד יש המצאות וחדשנות, יהיה צורך בעורכי דין בתחום ה- קניין רוחני כדי לרכוש את הזכויות לרעיונות חדשים ולהגן על הבעלות על יצירות קיימות. אפילו מיתון משפיע על נוהלי משפט אחרים, דיני הקניין הרוחני בדרך כלל ממשיכים לשגשג מכיוון שאנשים לא מפסיקים לדמיין. הם לא מפסיקים ליצור ולייצר דרכים חדשות וטובות יותר לעשות דברים, ויוצרים רוצים להגן על זכויותיהם על רעיונות אלה.

פשעים בקניין רוחני
צמיחת האינטרנט יצרה זינוק בפשעי קניין רוחני, במיוחד פירטיות של מוצרים קשים, פיראטיות באינטרנט וסייבר-סקווט – רישום פוגעני של סימני מסחר באינטרנט. הגנת תוכן וזכויות אלקטרוניות בעידן הדיגיטלי הן נישות קניין רוחני גדלות במהירות. סין והמדינות המתפתחות חוקקות חוקים מתוחכמים ומקדישות תשומת לב רבה יותר לאכיפת קניין רוחני, ומניעות את הצמיחה של דיני הקניין הרוחני בעולם.

חוק קניין רוחני: חובות עבודה
עורכי דין לקניין רוחני מייעצים ללקוחותיהם ביסוס והגנה על הון רוחני. רוב נוהלי משפט ה- קניין רוחני מטפלים בעניינים כגון פטנטים, זכויות יוצרים, דיני סימנים מסחריים, רישוי, זכיינות, הפצה, העברות טכנולוגיות ופרויקטים סודיים מסחריים. עורכי דין בתחום הקניין הרוחני מסייעים גם ברישוי המצאות, העברת טכנולוגיה קניינית, עריכת הסכמי רישוי, ניהול משא ומתן להסדרים וביצוע בדיקת נאותות של נכסי קניין רוחני.

עורכי דין בתחום ה- קניין רוחני עשויים להתדיין בענייני קניין רוחני ברחבי העולם, המייצגים לקוחות בבתי משפט פדרליים וממלכתיים ומול סוכנויות מינהליות כמו משרד הפטנטים והסימנים המסחריים בארצות הברית ונציבות הסחר הבינלאומית.

עורכי דין קניין רוחני מתייעצים לעתים קרובות על רעיונות יצירתיים ומפתחים רעיונות חדשים שיגדילו את ערך תיקי ה- קניין רוחני של לקוחותיהם. הם גם מייעצים לגבי כללים ותקנות חדשים המסדירים את ההגנה על רעיונות ייחודיים.

חינוך ורקע
תזדקק לתואר במשפטים ותצטרך לעבור את הרף במדינתך. בנוסף לכל אלה, לרוב עורכי הדין בתחום הקניין הרוחני יש תארים מדעיים, הנדסיים או טכנולוגיים. השכלה מדעית או טכנית מיוחדת זו וניסיון תעשייתי מעשי יכולים לסייע לעורכי דין בתחום ה- קניין רוחני להשאיל את מומחיותם למגוון רחב של תעשיות, כולל ביוטכנולוגיה, משפט פרמצבטיקה, הנדסת מחשבים, ננוטכנולוגיה, אינטרנט ומסחר אלקטרוני.

פוטנציאל רווחים
נכון לשנת 2017, השכר השנתי החציוני לעו”ד קניין רוחני עומד על 159,000 $ בשנה. כמובן, זה יכול להיות תלוי במיקום הפעילות שלך – משכורות אזור המטרופולין הן בדרך כלל יותר – ובמוניטין וברקורד שלך, שיכולים להפוך אותך לחיוני לחברות ולקוחות. בסך הכל משכורות נעות בין כ- 142,000 $ ל- 173,000 $.