עורך דין פלילי מומלץ

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי מומלץ

מפורסמים ומובילים: סקירת עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ

מה זה עורך דין פלילי

עורך דין פלילי הוא עורך דין מומחה בייצוג וייעוץ משפטי בתחום המשפט הפלילי, עו”ד מוסמך לעסוק בייצוג של נאשמים וחשודים בעבירות פליליות ממגוון סוגים. עורך דין פלילי מומלץ jus-tice.co.il נותן ייעוץ משפטי מקצועי ברגעי משבר בזמינות של 24/7. משפט פלילי הוא תחום משפטי, אשר מסדיר את כללי ההתנהגות בחברה בדרך של הגדרת מעשים שליליים מסוגים מסוימים כמעשים שאינם חוקיים, והגדרתם כ מעשים מותרים או אסורים.

פניה לעו"ד

מה עושה עורך דין פלילי?

עורך דין העוסק בתחום הפלילי, מעניק ליווי וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בכל שלבי ההליך הפלילי, משלב החקירה המשטרתית, להליך השימוע טרם הגשת כתב אישום וייצוג במשפט. תפקידו של עורך דין פלילי הוא למזער עד כמה שניתן את הנזק מההליך הפלילי ובראש ובראשונה לנסות ולמנוע הגשת כתב אישום.

ליווי בחקירת משטרה
עורך דין פלילי מלווה חשודים במסגרת חקירה משטרתית, כאשר לליווי המשפטי בשלב זה חשיבות רבה מאוד. ראשית משום שעורך הדין מכין את החשוד לחקירה במטרה למנוע הפללה עצמית של החשוד בעבירה. שנית, במקרים רבים, יכול עורך הדין להביא לסגירת תיק החקירה ללא הגשת כתב אישום, למשל, על ידי איתור פגמים בראיות המשטרה, הוכחת אליבי של החשוד בזמן האירוע וכיו”ב.

לא פעם, נחקרים מגיעים לחקירה משטרתית ללא ייצוג משפטי מתוך הלך מחשבה כי אם לא ביצעו את המעשה המיוחס להם, חוקרי המשטרה יראו את האמת והם ישוחררו לביתם. אולם המציאות שונה בתכלית היות שמטרתם של החוקרים היא לאתר ראיות הקושרות את החשוד לעבירה וללא ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין פלילי, יכולים החוקרים אף להפיל את החשוד בלשונו ולהביא לכדי הגשת כתב אישום, היכן שניתן היה למנוע זאת לכן מומלץ לפנות לעורכי דין פליליים הכי טובים בארץ.

ייצוג בהליכי מעצר
במסגרת ההליך הפלילי, המשטרה והתביעה עושות שימוש רב בכלי המעצר הן לפני הגשת כתב אישום והן לאחריו, טרם הרשעה. זאת למרות כי לא אחת, אין למעשה הצדקה למעצר. משכך, חייב החשוד / הנאשם להיות מיוצג על ידי עורך דין פלילי אשר יעשה כל שניתן כדי למנוע את המעצר. ראשית, ניתן לעצור חשוד בעבירה במסגרת מעצר ימים, שהנו מעצר לצרכי חקירה, אז מבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בטענה כי ללא מעצר, לא תוכל להשלים את פעולות החקירה.

תפקידו של עורך דין פלילי הוא לשכנע את בית המשפט כי התנאים לקיומו של מעצר ימים אינם מתקיימים וכי ניתן להגשים את מטרת המעצר בחלופת מעצר כגון צו הרחקה, הפקדה כספית וכיו”ב. כאשר מוגש כתב אישום, רשאית התביעה לבקש מעצר עד תום ההליכים, סנקציה המהווה פגיעה חמורה ביותר היות שהמשפט הפלילי יכול לארוך זמן רב. עורך דין פלילי מומלץ המייצג את הנאשם יפעל לדחיית בקשת התביעה בעניין זה ולהביא לשחרור הנאשם לביתו לתקופת המשפט.

ייצוג במשפט הפלילי
חלק מרכזי מעבודתו של עורך דין פלילי הוא ייצוג נאשמים כאשר מוגש נגדם כתב אישום, לרבות בהליך השימוע. במה דברים אמורים? בחלק מן העבירות, מחויבת התביעה לערוך הליך שימוע טרם העמדה לדין, במסגרתו מתאפשר לנאשם להציג נימוקים מדוע יש להימנע מהגשת כתב אישום נגדו. עורך הדין מייצג את הנאשם בהליך זה ועל פי נסיבות המקרה, יטען את הטיעונים המתאימים: חומרת העבירה ונסיבותיה, גילו של הנאשם, קיומו או העדרו של עבר פלילי קודם וכיו”ב.

היה ומוגש כתב אישום, מטרתו של עורך דין פלילי היא למזער עד כמה שניתן את הנזק מן ההליך המשפטי ולרוב יהיה זה באמצעות ניהול ומשא ומתן עם התביעה על הסדר טיעון, במסגרתו יודעה הנאשם בעבירה פחותה ויקבל ענישה מקלה יותר מזו אשר הייתה נגזרת עליו בעת הרשעה. עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ יבנו ללקוח הגנה פלילית שמטרתה לזכות אותו מרוב האישומים או כולם ורק אז יפנו למשא ומתן עם התביעה הפלילית, למותר לציין כי חתירה להסדר טיעון רלוונטית כאשר אין לדעתו של עורך הדין סיכוי ממשי לזיכוי מן העבירה בבית המשפט.


justice top rated

עורך דין פלילי: עורך דין המתמחה במשפט פלילי בלבד, עורך דין המייצג נאשמים בתיקים פליליים.
מצא/י עורך דין פלילי הטוב ביותר בקרבתך

נעצרת על ידי המשטרה?

עורך דין פלילי ייעוץ משפטי וייצוג
קו חירום חינם 24 שעות ביממה לקבלת סיוע משפטי: 0586831777 | +972 מרכז ארצי

עורך דין פלילי: ייצוג וייעוץ משפטי בכל רחבי הארץ

קו חירום ישיר עורך דין פלילי תל אביב (קו חירום לסיוע במידה ונעצרת) מוקד תל אביב מרכז.

מרכז סיוע עורך דין פלילי בצפון ניתן להתקשר לקו חירום חינם ולקבל מענה עו”ד פלילי מיידי 24 שעות.

לסיוע בינלאומי התקשר/י לקו זה 24/7 (נועד למצבי חירום ומעצרים) – במקרים של צורך בייעוץ פלילי דחוף גם בלילה.

השתמש/י ב- jus-tice.co.il כדי לשכור עורך דין מקומי להליך פלילי בקרבתך לפי מיקום כדי להגן על זכויותיך בכל שלב של עבירה פלילית – ממעצר ועד ערעור לאחר הרשעה.

עורכי דין מומלצים: אתר justice בוחן כל עורך דין טרם הצטרפותו לצוות עורכי הדין המובילים של ג’אסטיס. טרם המלצה על עורך דין, אנו בודקים את התאמתו של עו”ד בדיקה יסודית לפי קריטריונים המותאמים לתחום הפעילות בו הוא נדרש לייצג או לייעץ. חוות דעת: עורך דין מומלץ של justice, נבדק לפי ביקורות והמלצות של לקוחות עבר וקולגות בתחום ההתמחות, הסמכתו וחברותו בלשכת עורכי הדין בישראל ובפורומים בינלאומיים בתחומים הרלוונטיים. תוכלו לקרא ולשלוח חוות דעת על כל עורך דין,  ותק וניסיון, יושר והגינות, הסמכה רשמית, תיקים המתנהלים, הצלחות והישגים, מאמרים מקצועיים, מוניטין, שכר טרחה הוגן והסכמי שכ”ט מסודרים, שקיפות, שרות מהיר, ועוד. (לקריטריונים המלאים קרא אודותינו). עורך דין פלילי המומלץ מטעמנו יטפל בך באחריות מלאה וליווי מקצועי.

זמינות 24/7: עורכי הדין הפליליים של  jus-tice.co.il מיידית בכל שעות היממה 7 ימים בשבוע.

עו”ד פלילי מומלץ
המשפט הפלילי משמש את הרשויות בישראל לאכיפת חוק והסדרת כללי, מניעת סכנה לציבור, והתנהלות תקינה של אזרחי המדינה והתושבים. אדם שהואשם בביצוע עבירה פלילית צפוי לבירור אשמתו.  לנאשם קיימת חזקת חפות מפשע, עד שאשמתו תוכח מעבר לספק סביר, מעבר לספק סביר (באנגלית: beyond reasonable doubt) היא אמת מידה הדרושה להרשעת אדם בפלילים. בסוף המשפט על פי הדין הפלילי הנאשם יזוכה בפסק דין חלוט וישוחרר או יימצא אשם וייענש בגזר הדין בהתאם לעונשים הקבועים בחוק העונשין.

עורכי דין פליליים – אתר Jus-Tice.co.il Israel מומלצים

באינדקס Jus-Tice.co.il Israel עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ 2021, ניתן לאתר עו”ד פלילי המתאים למקרה שלך ומיקומך מתוך רשימה איכותית של עורכי דין פליליים מובילים. לעורכי הדין באינדקס יש את דירוג עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ, הידע המקצועי והנסיון הנדרש לייצוג הטוב ביותר למי שהואשם בפלילים, נפגע/ת עבירה, או חשוד/ה בביצוע עבירה פלילית אם זה בשלב המעצר, בשלבי החקירה במשטרה, בשלבי ניהול ההליך הפלילי בבית משפט. עורכי הדין שלנו עובדים כצוות לייצוג מיטבי משלב המעצר, שימוע, הגשת כתב האישום, מעצר עד תום ההליכים, עסקאות טיעון ואף בוועדות שחרורים ובבקשות חנינה.

צוות עורכי הדין שלנו מייצג בעבירות פליליות כגון: עבירות סייבר, נהיגה בשכרות, מעשה מגונה, הטרדה מינית, איומים, מרמה והונאה, סמים, אינוס, תקיפה מינית, סרסרות, גרם מוות, הריגה, רצח, עבירות צווארון לבן וכדומה.

עורך דין פלילי מוביל ילווה את הלקוח לאורך כל ההליך כולל התקשרות עם רשויות האכיפה משטרה ופרקליטות, עו”ד מטעמנו מתמנה ונותן ייעוץ משפטי וייצוג לאזרחים שהסתבכו בפלילים.

סנגור פלילי מטעמנו מתמנה לטיפול וסיוע בעבירות של מס, חברות, ניירות ערך, תעבורה, עבירות פליליות במקום עבודה, עבירות צבאיות וכנגד ביטחון המדינה וכד’.

זכות לייצוג פלילי: כל נאשם זכאי להיות מיוצג ולקבל הגנה מעו”ד פלילי. עורך דין פלילי שומר על זכויותיו של נאשם בביצוע עבירה, עורך דין מנוסה יבצע בדיקה מדוקדקת של חומר הראיות ויגן על זכויות הלקוח בעזרת הניסיון והידע המקצועי שרכש בתחום הפלילי.

בחירת עו”ד פלילי – עורך דין מתאים למקרה 

כדי שזכויותך יישמרו, כדאי לבחור עורכי דין פליליים שיענו לצרכים שלך עם התמחות מקצועית ספציפית צוות Jus-Tice.co.il Israel מפנה אותך לעורך דין פלילי מומלץ.  ריכזו את הטובים מעורכי הדין הפליליים בישראל. ניתן לפנות מיידית על מנת ייעוץ משפטי בתיקים פליליים, המנעו משגיאות שעלולות להשפיע על חייכם, גם אם מדובר ברישום פלילי, בדרגת פשיעה נמוכה ובדרגת פשיעה חמורה.

חשיבות הייצוג הפלילי: התמודדות של אזרח נאשם לבדו כנגד מוסדות המדינה בהליך הפלילי היא סיכון בלתי סביר, הימנעות מליווי משפטי של סניגור או עו”ד פלילי מנוסה עלולה להסתיים בהרשעה, הודאה ובריצוי עונש מאסר גם אם לא ביצע את חלק מהעבירות בהן הואשם, או כולן. פנו לעורכי דין פליליים הכי טובים בארץ גם אם מדובר בעבירות קלות, רישום פלילי עלול לפגוע קשות בשמו של אדם ולעלות לו באובדן זכויות ומוניטין.  עו”ד פלילי יסייע וידאג לאינטרס המשפטי של נאשם וחשוד , ימנע ממנו למסור עדויות שגויות או הודאות שיפגעו בסיכוייו ויגרמו להפללה עצמית.  פניה לעורך דין הנכון בזמן הנכון תחסוך לך קשיים רבים ועלויות אותן ניתן לחסוך בסנגוריה נכונה.

הואשמת בביצוע עבירה פלילית? כל אדם יכול להסתבך במהלך חייו בבעיה משפטית, אם אין לו ידע ונסיון בתחום של המקרה שלו כדאי שיתייעץ עם עו”ד. גם עורך דין שהסתבך בפלילים יפנה לייצוג עורך דין מומחה להליכים פליליים, על אחת כמה וכמה כאשר אדם אינו משפטן, אל לו לנסות לייצג את עצמו. היעזרו בעורך דין פלילי מומלץ העוסק בדיוק בתחום המשפטי שבו אתם זקוקים גם אם מדובר בייעוץ ראשוני.

כל תחומי הדין הפלילי
עו”ד פלילי ג’אסטיס עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ ישראל מעניק ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים משפטיים מקיף בתחום המשפט הפלילי, תוך סיוע מומחים של jus-tice Israel בתחומי משפט נלווים לרבות: הכנה יסודית לחקירה פלילית, משטרה ופרקליטות- ייעוץ וליווי משפטי במהלך חקירה, ייצוג עו”ד פלילי בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך שימוע פלילי, ניהול מו”מ לסגירת תיק פלילי בהסדר, ניהול התקשרות שוטפת עם משטרת ישראל והפרקליטות, עורך דין פלילי לביטול כתב אישום, עיכוב הליכים פליליים, הגשת ערעור פלילי, עו”ד בקשה מחיקת רישום פלילי, יייעוץ יצוג הגשת בקשות חנינה, עבירות צווארון לבן, הונאה, סייבר, שוק ההון. עו”ד פלילי לייצוג בתלונה על הטרדה מינית.

עורך דין מומלץ מטעמנו: מומחה למשפט פלילי, מייעץ, מייצג ומלווה משפטית חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי, ייצוג וייעוץ לנאשמים, ייצוג שוטרים, ייצוג במח”ש, ליווי חשודים בחקירה פלילית במשטרה. משרד עורך דין פלילי מומחה בניהול תיקים פליליים חמורים. המשרד עוסק בייעוץ וייצוג בהליכים פליליים החל משלב החשדות וההכנה לחקירה, משפט צבאי, דין משמעתי. עו”ד פלילי מומלץ המתמחה בקשת רחבה של נישות בתחום המשפט הפלילי מין, אלימות, עבירות סמים, צווארון לבן, הונאות, סייבר, עצורי הפגנות, עבירות ביטחוניות.

 


לפניה דחופה / מהירה 24/7:

יצירת קשר עם עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ

סנגור פלילי לייצוג מיידי: צוות עורכי דין Justice Israel jus-Tice.co.il

טלפון חירום במקרה של מעצר פלילי (עיכוב, חקירה במשטרה):

עו”ד פלילי מעצרים פעיל בלילה 24/7 0586831777


זכות אדם עצור להיפגש עם עורך דין

הזכות להיות מיוצג: אחת מן הזכויות החשובות בדין הפלילי היא לאפשר לעצור / חשוד בעבירה פלילית את הזכות להיפגש עם עורך דין ולהיוועץ בו. זכות זאת מוסדרת בסעיף 34 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים), תשנ”ו-1996. אם מונה לך עורך דין פלילי, על ידי קרוב משפחה בזמן שהיית עצור, עורך הדין יכול לדרוש להיפגש עמך במקום המעצר באופן מידי, האחראי על החקירה מחויב לאפשר זאת ללא דיחוי. גם אם לא מונה לך בזמן מעצר עורך דין, זכותך לבקש זאת, ולסרב לענות על שאלות עד לקבלת ייעוץ, החוק קובע חובה לאפשר מפגש עם עורך דין פלילי לצורך ייעוץ משפטי. הפגישה צריכה להתקיים בתנאים המאפשרים שיחה ביחידות ושמירה על סודיות.

באופן חריג: רק הקצין הממונה (בדרגת רב פקד ומעלה) יכול לדחות פגישה עם עו”ד בהחלטה מנומקת בכתב עד 48 שעות, ולתקופות של 10 ימים בעבירות ביטחון.

חיסיון מפני הפללה עצמית
אחד העקרונות החשובים בדין הפלילי היא הזכות של חשודים ונאשמים לא למסור מידע שעלול להוביל להפללתם בעבירה. החיסיון מפני הפללה עצמית הוא עיקרון משפטי הקיים בשיטות משפט רבות המטילות את האחריות על הוכחת היסודות לאישום פלילי על הרשות המבצעת על ידי ביצוע פעולות חקירה והשגת ראיות. על פי עקרון חסיון מפני הפללה עצמית  אדם רשאי להימנע ממסירת מידע (מלבד פרטים מזהים) לשוטר, חוקר או במהלך עדות בבית משפט או בפני כל רשות חוקרת, מתוך הבנה כי כל מה שיאמר עלול לשמש כראיה כנגדו עורכי דין פליליים בדרך כלל ייעצו לאדם אותו הם מייצגים לא למסור כל מידע הקשור לביצוע עבירה טרם היוועצות עימם מתוך הבנה שאמירה שגויה, או מסירת מידע שאינה מדויקת, עשויה לגרום לביסוס האשמות מצד הרשויות  ולהוביל לפעולות חקירה שיפגעו בחשוד או נאשם.

 • נוהל חיסיון תיקים

חוק זכות השתיקה

הזכות להימנע מהפללה עצמית מוסדרת בחקיקה בישראל בסעיף 47 לפקודת הראיות.

 • זכות השתיקה: אדם אינו חייב למסור ראיה אם הוא חושש כי יש בה מסירת מידע שעשוי לשמש כנגדו בעבירה שהוא מואשם בה או שהוא עשוי להיות מואשם בה בעתיד.
 • אם בית המשפט חייב אדם למסור ראיה למרות שביקש לא הימנע ממסירתה מחשש להפללה עצמית, הראיה לא תשמש כנגדו במשפט שבו הוא מואשם אלא אם הסכים לכך.
 • נאשם שהוא עד סניגוריה המעיד במשפטו, סעיף 47 לפקודת הראיות לא יחול עליו לגבי העבירה שהוא מואשם בה באותו משפט.

חסיון עורך דין פלילי ולקוח

עדות עורך דין: האם עורך דין יכול להעיד כנגד לקוח?

לפי סעיף 48 לפקודת הראיות  עורך הדין אינו חייב חייב למסור כראיה, דברים שנאמרו או ומסמכים שהוחלפו בינו לבין לקוחו או לבין אדם אחר שפעל מטעם הלקוח. החיסיון הוא על דברים ומסמכים שיש להם קשר עניני לשירות המקצועי שעורך הדין נתן ללקוח.

חסיון עובד של עורך הדין: עובד במשרד עו”ד פלילי (גם אם אינו עורך דין) אשר במהלך עבודתו עם עורך הדין שמע דברים, ראה דברים, או מסמכים  שנמסרו תוך כדי עבודת עורך הדין עם הלקוח, חל עליו חסיון עורך הדין לקוח גם כן.

מה קורה אם עורך הדין חדל לעבוד במקצוע ואינו עורך דין רשום בלשכת עורכי הדין, או אם העובד חדל לעבוד עם עורך הדין (או העובד חדל להיות עורך דין) ? במקרה זה עדיין יחול חסיון עורך דין לקוח, ולא ניתן לחייב את עורך הדין או מי מטעמו למסור כל ראיה שהוחלפה במסגרת השירות המקצועי שניתן ללקוח.

מתי החסיון לא חל?

 • ויתור על חסיון: זכות חסיון עו”ד לקוח היא זכות המוקנית ללקוח, הלקוח רשאי לוותר על החיסיון. חסיון עו”ד לקוח חל גם לאחר מותו של הלקוח.
 • מניעת עבירה: אם הלקוח מספר לעו”ד פלילי כי הוא מתעתד לבצע עבירה פלילית, על עורך הדין חלה חובה לדווח לרשויות וחסיון עו”ד לקוח לא חל במקרה זה.(אם העבירה בוצעה, החסיון לא חל). לפי סעיף 262 לחוק העונשין כל אדם היודע על פשע עתידי חייב לנקוט באמצעים סבירים למניעתו.
 • עורך הדין שותף לעבירה: חסיון עורך דין לקוח אינו חל אם עורך הדין עצמו מעורב בעבירה פלילית עם לקוחו.
 • פרטים על עצם ההתקשרות בין עורך הדין והלקוח: ניתן לחייב את עורך הדין למסור ראיות ולהעיד על ההתקשרות המקצועית עם הלקוח: מתי נפגש עם לקוחו, שכר טרחה ופרטי הנהלת חשבונות, פרטים על הפניה עצמה לעורך הדין וזהות הפונה.

עורך דין פלילי ייעוץ
ייעוץ עו”ד פלילי מיידי יכול למנוע טעויות שקשה לתקן. לכן חשוב לפנות ללא דיחוי לעורכי דין פליליים הכי טובים בארץ ולקבל ייעוץ ראשוני לגבי התנהלות נכונה. אם נקלעת למעצר או זומנת לחקירה, ישנן פעולות שצריך לעשות מייד כדי למנוע פגיעה בזכויותיך. פגישה עם עורך דין פלילי, יכולה להציל אותך מטעויות קשות שמחירן אובדן חירותך. ישיבה במאסר כלא או מעצר עבור אחדם ללא עבר פלילי עלולה להיות חוויה טראומטית, לפגוע במעמד חברתי וקריירה ולהותיר כתם של רישום פלילי לכל החיים.

עורכי דין פליליים: מה תפקידו של עורך דין פלילי מומלץ?

עורכי דין פליליים, הידועים גם כסנגורים, פועלים להגנה על אנשים, ארגונים וגופים שהואשמו בעבירה. עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ מטפלים במגוון רחב של תיקים פליליים, החל מפשעי אלימות במשפחה, פשעי מין, פשעי אלימות, תקיפה, רצח, איומים, ופשעי סמים ועד נהיגה בהשפעת סמים/אלכוהול, גניבה, מעילה והונאה ועוד.

סוגי עורכי דין פליליים

שני סוגים של עורכי דין מועסקים בתחום המשפט הפלילי: תובעים– עורכי דין האחראים על העמדה לדין, בדרך כלל התובעים מעורבים בתיק פלילי רק לאחר שאותר חשוד ויש להגיש אישומים, אז הם.מייצגים את המדינה בהליכים משפטיים נגד הנאשמים וסניגורים– המייצגים את הנאשמים בבית המשפט.

תוֹבֵעַ – התובע (באנגלית: prosecutor) או קטגור (מקור המילה ביוונית עתיקה קטגורוס – ‘מי שמאשים’), הוא פקיד ממשלתי האחראי על הבאת נאשמים בתיקים פליליים לדין בשם המדינה. תובע הוא נציג משפטי של התביעה במדינות עם מערכת “המשפט המקובל” (באנגלית: Common law), או המערכת האינקוויזיטורית עם “המשפט האזרחי” (באנגלית: Civil Law). התביעה היא הצד המשפטי האחראי על הצגת התיק במשפט פלילי נגד אדם שהואשם בעבירה על החוק. למרות שהאחריות משתנה מתחום שיפוט אחד למשנהו, תובעים רבים אחראים על כל שלבי ההליך הפלילי, מחקירת המשטרה דרך משפט ומעבר לכל רמות הערעור.

בישראל נהוגה שיטת משפט עצמאית, המושפעת מן “המשפט המקובל” בה יכול התובע להיות עורך דין, איש פרקליטות המדינה, או תובע משטרתי מיחידת התביעות של משטרת ישראל. “הפרקליטות” כפופה למשרד המשפטים ומייצגת את מדינת ישראל על כל רשויותיה בערכאות המשפטיות השונות. התובע המשטרתי שייך ליחידת התביעות של משטרת ישראל האמונה על אכיפת החוק בישראל. יחידות התביעה של המשטרה מאוגדות תחת “חטיבת התביעות”, שהיא חטיבה ביצועית הכפופה למפכ”ל המשטרה.

האם תובע חייב להיות עובד מדינה? התשובה לכך היא לא, תובע יכול שיהיה עו”ד פרטי שקיבל הסמכה מהיועץ המשפטי לממשלה (כיום: עו”ד אביחי מנדלבליט) העומד בראש המערכת המשפטית של הרשות המבצעת והעמדה לדין הציבורי של המדינה. לדוגמא: בהגשת כתבי אישום, (כתב אישום הוא המסמך הפותח את ההליך הפלילי ומוגש על ידי המדינה – המאשימה) בתחומים של איכות הסביבה, רישוי עסקים או תכנון ובניה. בתחומים אלו מוגשים כתבי האישום על ידי רשויות מקומיות או משרדים ממשלתיים.

האם תובע יכול להיות אדם פרטי? לפי סעיף 68 לחוק סדר הדין הפלילי מאפשר לכל אדם להגיש קובלנה פלילית בגין רשימה סגורה של עבירות (כגון: לשון הרע,  פגיעה בפרטיות וכד’). בקובלנה פלילית (או קובלנה פלילית פרטית), בניגוד לאישום פלילי רגיל, המדינה אינה המאשימה, הקובלנה הפלילית שונה מתביעה אזרחית בכך שאינה מעניקה לקובל סעדי פיצויים כספיים.   מטרת הקובלנה היא להעמיד את הנאשם לדין, ולהביא להענשתו על פי הדין הפלילי. במידה והתביעה לא הודיעה על רצונה להחליף את הקובל תוך 15 יום, הקובל שהוא אדם פרטי (ויכול להיות מיוצד על ידי עו”ד פרטי) יתפקד כתובע מטעם המדינה לכל דבר ועניין.

המלצות: עורכי דין בתחום הפלילי

עורך דין פלילי הכי מומלץ

עורך דין פלילי מומלץ במרכז

התייעצות עם עורך דין פלילי המלצות

עורך דין פלילי שכר טרחה מומלץ

עורך דין מומלץ לענייני פלילי

עורך דין פלילי מומלץ נוער

עורך דין פלילי צבאי מומלץ

עורך דין פלילי משרד קריות

עורך דין פלילי תותח המלצות לקוחות

עורך דין פלילי בקריות

עורך דין מומלץ עבירות צווארון לבן פלילי

עורכת דין פלילית מומלצת

משרדי עורכי דין מומלצים פלילי

סנגור 

סנגור פלילי הוא עורך דין  המתמחה בהגנה של יחידים וחברות מואשמים בפעילות פלילית . חלק מעורכי הדין להגנה פלילית נשכרים באופן פרטי, בעוד שאחרים מועסקים בתחומי השיפוט השונים על ידי בתי משפט פליליים לצורך ייצוג של אנשים חסרי יכולת כלכלית; האחרונים נקראים בדרך כלל סניגורים ציבוריים.

רשימת עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ מעודכנת לשנת 2021

ייצוג עורך דין פלילי בחינם (לחסרי יכולת כלכלית)

סנגוריה ציבורית.

המעצר
תיק פלילי מתחיל בדרך כלל במעצר, כאשר רשויות החוק, על בסיס מידע שהגיעו לידיהם, מהוות סיבה אפשרית להאמין כי בוצע פשע וכי האדם החשוד ביצע את הפשע הספציפי. התיקון הרביעי לחוקת ארצות הברית מחייב כי המשטרה אינה יכולה לבצע מעצר אלא אם כן יש לה סיבה סבירה להאמין כי האדם …

בעת ביצוע התביעה, מודיע הנאשם על ידי שופט על האישומים הפליליים שהוגשו נגדו, וניתנת לו האפשרות להודות באשמה או בחוסר אשמה באישומים אלה. אלא אם כן הסניגור והפרקליטות כבר הגיעו להסדר טיעון, הנאשם נכנס לתביעת אי אשמה בהליך. לאחר מכן השופט קובע אם יש לשחרר את הנאשם מתוך הכרת עצמו, הו …

שְׁפִיטָה
לאחר שהנאשם נכנס לתביעת אי אשמה, המקרה ממשיך לשלב השיפוט. בשלב זה הסנגור משיג מהתביעה את כל הגילוי, או מידע שנאסף על ידי רשויות החוק, הקשורים לאישומים. בשלב השיפוט התיק נפתר במסגרת הסדר טיעון או ממשיך להתדיינות נוספת. אם הנאשם מואשם בעבירה, יש לו או היא את הזכות …

תחומי אחריות וחובות של עורכי דין פליליים

עורכי דין פליליים מייצגים נאשמים העומדים בפני אישומים פליליים בבתי משפט פליליים, בתי משפט צבאיים, ועדות שחרורים ועוד. היקף הפרקטיקה של עו”ד פלילי כוללת דיונים של שחרור ממעצר, קביעת ערבות, הסדרי טיעון, ניהול משפט פלילי, דיוני ביטול מאסר (שחרור על תנאי או מאסר על תנאי), ערעורים וסעדים לאחר הרשעה.

תחום המשפט הפלילי

המשפט הפלילי הוא ענף חשוב בעולם המשפטי, שמטרתו יצירת סדר נורמטיבי בחברה על ידי הגדרת התנהגויות לא רצויות הפוגעות בחברה  כבלתי-חוקיות וברות ענישה. סדר זה נעשה על ידי הגדרת  כללים ברורים מה מותר לעשות ומה אסור. הפרת כללים שנקבעו כאיסור פלילי יובילו להאשמת אדם בביצוע עבירה פלילית. אדם המואשם בביצוע עבירה פלילית עשוי לעמוד לדין, ולאחר שתוכח אשמתו ייענש בהתאם לעונשים הקבועים בחוק.

הדין הפלילי בישראל

עו”ד והדיון פלילי
הליכי הדיון הפלילי בישראל מתחלקים לכמה חלקים עיקריים, בהם תפקידו של עורך הדין חשוב והכרחי:

 • הליכים המתקיימים מול רשויות החקירה והתביעה: תלונה – הגשת תלונה, אירועי משטרה הנרשמים ביומן התחנה, קבלת תלונה, טיפול בתלונה ובתיק חקירה, טיפול בתלונה, ייצוג וייעוץ בחקירה, העמדה לדין, שימוע).
 • ייצוג וייעוץ בנושא סמכויות אכיפה (מעצר, חיפוש, הסגרה).
 • ייצוג וייעוץ בהליכי המשפט (הקראה, טענות מקדמיות, הוכחות, סיכומים, טיעונים לעונש).
 •  ערעור על החלטות ופסקי דין (הגשת ערעור, משפט חוזר, דיון נוסף).

חוקי הדין הפלילי 

ההליך הפלילי בדרך כלל מתחיל בהגעת מידע לרשויות החוק (משטרה אזרחית או צבאית או גופי אכיפה נוספים) אודות הפרת חוק. הליך פלילי יכול להתחיל לאחר פעולה של יחידת מודיעין משטרתית, דרך נפוצה היא הגשת תלונה על ידי אזרח בתחנת משטרה או באופן מקוון, מי שמגיש תלונה מוגדר כ’מתלונן’ או כ”נפגע עבירה”, תפקידו של עו”ד פלילי גם לייצג במקרים אלו להבטחת זכויותיהם.

חוקי הדיון במשפטים פליליים בישראל מוסדרת על ידי חוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], התשמ”ב-1982. חוק זה הוא ספר ההוראות לעו”ד פלילי בעבודתו היומיומית. החוק הפלילי נאכף במשולב עם  חוקים אחרים,  חוקים אלו משלימים  את הכללים העיקריים על פיהם עורכי הדין התביעה ובתי המשפט יפנו כמקור מוסמך לדרך ניהול משפט פלילי בישראל.

חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים), הוא חוק משלים לחוק סדר הדין הפלילי,  עורכי הדין מכנים אותו “חוק המעצרים” כי מוסדרים העניינים הקשורים במעצרו של אדם, לרבות זכויות העצור, תקופות המעצר המקסימליות, הסדרת זכויות וחובות המשטרה בישראל והתנהלות השוטרים לפני בזמן ולאחר המעצר, פירוט עילות המעצר תקפות לצורכי חקירה וסדרי הדין להמשך מעצר במהלך ניהול משפט (“מעצר עד תום ההליכים”). בחוק המעצרים מוסדרים חוקים בהם עורכי הדין הפליליים נעזרים לייצוג בסדרי עיון חוזר וערר.

פקודת הראיות [נוסח חדש] הקובע את הכללים באשר לקבילותן, מהימנותן, משקלן ומידת שלמותן של ראיות. חוק זה מנחה את בית המשפט הנאשם עורך הדין הפלילי ורשויות החקירה התביעה כיצד מבררים עובדות וקבילותן לצורך הוכחות בבית משפט. אין מדובר בסוגיות של פרשנות הדין, קביעת חומרת המעשה, גזר הדין ורמת הענישה, ניתוח פסיקה והלכות, או ייחוס כוונות פליליות. מטרת דיני הראיות המוסדרים בפקודת הראיות (נקרא בטעות חוק הראיות)  היא להסדיר את הסוגיות השונות בהליך פלילי בכל הקשור לברור העובדות ולנטרל השפעות חיצוניות. דיני הראיות מסדירים את אופן הגשת הראיות בתיק פלילי כגון:  מי כשיר להיות עד, דרכי הגשת מסמכים, תצלומים, הקלטות, ותמלילים, הגבלה של עדות קטין או קרוב משפחה במקרים מסוימים, כלילים לחוקיות השגת הראיות (פירות העץ המורעל). בנוסף ביצוע חקירה ראשית וחקירה נגדית, מהו עד עוין וקבילות עדותו, מהו עד מדינה, עדות של עד מומחה, חיסיון ראיות ועוד.

חוק הסניגוריה הציבורית – מסדיר את ייצוגם של חשודים ונאשמים מחוסרי אמצעים על ידי עו”ד סנגור פלילי.

חוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול)

מערכת חוקים זו  היא קובעת את מה שעורך הדין הפלילי עושה, עורכי הדין הפליליים הטובים בישראל מכירים את ההליך הפלילי על כל שלביו: עורך הדין מתעד מידע המתקבל כתלונה מאזרח, עבודתו החשובה של עו”ד פלילי לייצוג בחקירה, התנהלות מול המשטרה והפרקליטות. עורך דין פלילי מומלץ יטווה אסטרטגיה ברורה אותה יבנה בשיתוף הלקוח הנאשם בפלילים על  דרך ניהול המשפט: העלאת טענות מקדמיות כגון פסילת ראיות שהושגו שלא כדין, התנהלות לא חוקית מעבר לסמכות המשטרה, או אי כשירות לעמוד לדין.  תפקידו של עורך הדין המנהל הגנה של הליך פלילי מתבטאת גם בהקפדה סדרי הוכחת האשמה הרכב השפיטה והעדויות, טיעונים להכרעת הדין, קביעת גזר הדין. עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר לעולם לא נוטשים את המאבק למשפט צדק ואם יש צורך ינקטו בסדרי ערעור, בקשות לדיון נוסף, משפט חוזר ועוד.

ההליך הפלילי שלבים 
הגשת תלונה: יכולה להתבצע בתחנת משטרה או תלונה פלילית באופן מקוון (בקשה להגשת תלונה במשטרה), בשלב זה מתבצעת מסירת מידע לחוקר משטרתי, המתלונן יתבקש להצהיר על נכונות דבריו, למסור מידע על שמו של החשוד או החשודים בביצוע העבירה, נסיבות העבירה, מיקום ועדים אם קיימים. לאחר הגשת התלונה המתלונן או המתלוננת יכול/ה לעקוב אחרי שלבי הטיפול בתלונה הפלילית באמצעות מערכת מנ”ע (מידע לנפגעי עבירה). המידע בתלונה יטופל בהתאם לפקודות המטה הארצי, עו”ד פלילי המייצג נפגע עבירה יכול להיות מיופה כוח לייצוג מול המשטרה וקבלת מידע.

טופס פניית נפגע עבירה לפרקליטות

 

סוגי עבירות בטיפול עוד פלילי
עבירת שוד
עבירת זנות
עבירות שוחד
עבירות רצח
עבירות רכוש
עבירות קטינים
עבירות צווארון לבן
הימורים בלתי חוקיים
עבירות סמים
סחר בסמים
עבירות סחיטה ואיומים
הפרת הנחיות קורונה
עבירות נשק
חוקיות קנאביס
עבירות מין
עבירות מחשב ואינטרנט
עבירות זיוף
עבירות גניבה
עבירות אלימות
חטיפה
הלבנת הון

עורך דין פלילי

מהו עורך דין פלילי מומלץ? עורך דין העוסק בתיקים פליליים ולא אזרחיים, מתמחה בעיסוק המשפט הפלילי, בפרקטיקה היומיומית, זמנו מוקדש במידה רבה להגנה על הנאשמים בפלילים.

מה עושה עורך דין פלילי? האם זה שווה את זה?
ייעוץ משפטי וייצוג, שכירת עורך דין שיטפל בתיק הפלילי שלך

יש הרבה מה לעשות כשזה מגיע לייצוג משפטי.

בתוך מערכת המשפט הפלילי המורכבת משמש עורך דין כמורה נבוכים, מגן ואיש סוד של הנאשם. (כך לפחות זה אמור להיות.) הסנגורים מחולקים בדרך כלל לשני קבוצות: עורכי דין שמונו על ידי בית המשפט בתשלום הממשלה והפרקליטים הפרטיים בתשלום הנאשם.

משרדי עורכי דין פליליים מובילים בתל אביב, ישראל | לפי מיקום

חלק מהנאשמים הפליליים יכולים להרשות לעצמם לשכור עו”ד פרטי לפלילים. למי שאינו יכול להרשות לעצמו עורכי דין פליליים הכי טובים בארץ (אחוזים גבוהים מכלל הנאשמים הפליליים), רשאי בית המשפט למנות יועץ משפטי שייצג את הנאשם (בהנחה שכשירות מסוימות מתקיימות). עורכי הדין הממונים על בית המשפט הם סנגורים ציבוריים המשתכרים בשכר ממשלתי, או שהם “עורכי דין”, עורכי דין מקומיים שנבחרו מתוך רשימה של עורכי דין מומלצים שהסנגוריה הציבורית ממנת. חלק קטן מהנאשמים הפליליים (כשני אחוזים) מייצגים את עצמם ומכונה “נאשמים” פרו “או” פרו פר “.

נושאים קשורים:
מה עושה עורך דין פלילי
שכר עו”ד פלילי
מחשבון עורך דין פלילי
סניגור פלילי מומלץ קרוב אלי
סוגים של עורכי דין פליליים
הצלצות על עורך הדין הפלילי הטוב ביותר
עו”ד ההגנה הפלילית הטובה ביותר
חישוב מאסר עונש פלילי עו”ד פלילי

מה עושה עורך דין פלילי?
סניגורים פליליים (פרטיים ובית משפט) חוקרים את העובדות, חוקרים את התיק מול לקוחותיהם ומנסים לנהל משא ומתן עם הצד השני – המדינה המאשימה (התובעים). עסקאות אלה עשויות לכלול ערבות מופחתת, חיובים מופחתים ועונשים מופחתים. בגלל מספר גורמים-כגון לחץ פוליטי וציבורי, בתי כלא צפופים, לוחות זמנים של בתי משפט עמוסים-גוברת חשיבותה של עסקת הטיעון והפכה למרכיב חיוני בתפקוד מערכת המשפט הפלילי.

הסנגורים הפליליים בוחנים עדים, מסייעים בגיבוש טיעונים, בניתוח המקרה של התובע, בהערכת העונשים הפוטנציאליים (ובסבירות ששופט מסוים יתן עונש כזה), בוחנים הליכי חיפוש ותפיסה, חקירת עדים ואיסוף עדויות. הסנגור יכול גם לייעץ לגבי השלכות קריירה אפשריות או השלכות אחרות של טיעון, הרשעה או רישום פלילי .

הסניגור מספק גם שירותים אישיים נוספים על ידי מתן הערכה לנאשם באשר לתוצאות האפשריות ומתן מידע מציאותי לנאשם להתמודד עם התסכולים והפחדים הנובעים מהתמודדות מול מערכת המשפט הפלילית. וכמובן, אם לא ניתן להגיע להסדר טיעון, הסנגור מייצג את הנאשם במשפט.

עלות ייצוג משפטי
גורם משמעותי מאוד בכל הנוגע לייצוג משפטי הוא מצבו הכלכלי של הנאשם והאם הנאשם יכול להרשות לעצמו ייעוץ פרטי.

עורכי הדין הפרטיים הפליליים גובים תשלום על בסיס שעתי (צפוי לשלם 700 ש”ח לשעה ומעלה) או בתשלום קבוע או תמחור לתיק פלילי לפי העבירה והמורכבות. חל איסור לגבות עמלה משווי התיק בדין הפלילי, תשלומים שתלויים בתוצאת התיק. אם הנאשם לא שוכר עו”ד ( אינו יכול להרשות לעצמו יועץ פרטי ), רשאי בית המשפט למנות סנגור ציבורי או עו”ד בפנסיה.

לחלק – אך לא לכולם – יש מספיק כסף כך שתשלום עבור עורך דין אינו מהווה עבורם עומס כלכלי. קבלת זכאות בחינם או מסובסד לייצוג משפטי היא לא מובנת מאליה אך אפשרית עבור מי שנחשב בעל ממון ונקלע לחוסר נזילות כספית.

שים לב כי הזכות לייצוג במימון הסניגוריה אין פירושה זכות לבחור עורך הדין מועדף. נאשם שמונה לו עורך דין בדרך כלל אינו יכול לבחור או להחליף כפי שנאשם שמשלם מכיסו יכול. החלפת עו”ד פלילי (גם פרטי) בזמן משפט מתנהל דורשת את אישור בית המשפט, בקשה זו לא בהכרח תאושר מיידית או בכלל.

האם עדיף עו”ד פרטי מאשר עו”ד הממונה על ידי בית המשפט?
אנשים העומדים לדין פלילי סבורים לעיתים כי לעורכי דין פרטיים יש יתרון מובהק על פני הסניגוריה הציבורית או עורכי הדין פחות מנוסים או ידועים בשכר טרחה מינימלי. אך האם עורכי הדין הפרטיים מספקים ייצוג טוב יותר מאשר סניגור הממונה על ידי הממשלה?

עורכי דין פרטיים רבים הם תובעים לשעבר, יוצאי הפרקליטות או סנגורים ציבוריים. בהתבסס על מחקרים לא רשמיים שמעריכים את התוצאות של קבלת עו”ד פרטי מול בית משפט, נראה כי הנתונים מצביעים על כך שהתוצאות להן זכו הנאשמים לרוב זהות.

מחקר אמריקאי מצא כי הנאשמים המיוצגים על ידי יועץ פלילי פרטי מול סנגורים ציבוריים נשאו באופן דומה בשיעורי ההרשעה וגזר הדין. סטטיסטיקות כאלה אינן תמיד מהימנות או ברורות בגלל גורמים שונים המשפיעים על התוצאה.

לדוגמה, ללקוחות המיוצגים על ידי עו”ד הגנה פללית פרטי לעיתים קרובות אין רישום פלילי קודם או זניח, בעוד שלנאשמים חסרי יכולת כלכלית או בני מיעוטים, יש סיכוי גבוה פי שניים להיות עבריינים חוזרים.

לא ניתן לקבוע בוודאות במערכת המשפט הפלילי-האם עורכי דין פרטיים יכולים לנהל משא ומתן על הסדרי טיעון טובים יותר מאשר יועץ משפטי – סנגור שמונה על ידי בית המשפט.

בסופו של דבר, ניסיונו, כישוריו ומחויבותו של עורך הדין המסוים שמקבל את הטיפול בתיק – ללא קשר אם הוא סנגור ציבורי, עו”ד ממונה תאגיד או עורך דין פרטי – הם המדד הטוב ביותר לאיכות הייצוג.

ייצוג עצמי (Pro se)
מה שברור הוא שהייצוג על ידי עורך דין הוא כמעט תמיד האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, חלק מהנאשמים הפליליים מייצגים את עצמם. ההחלטה אם הנאשם יכול לייצג את עצמו מתקבלת בסופו של דבר על ידי השופט, ולא הנאשם. השופט נדרש לא פעם לקבוע את כשירותו של הנאשם. הסיבה לכך היא שנאשם שאינו יכול לספק הגנה מוסמכת מול מערכת התביעה אינו יכול לקבל שפיטה הוגנת, גם אם הנאשם מתעקש שלא יקבל את שירותיו של עורך דין שמונה על ידי בית המשפט. בבואו לקבוע אם הנאשם יכול ללטעון עבור עצמו, השופט ישקול גורמים כגון:

חומרת הפשע.
כישורי השפה וההשכלה של הנאשם.
האם הנאשם מבין את מהות ההליך, וכן
האם הנאשם מוותר על זכותו לייעוץ ביודעין.

למצוא עו”ד
כאשר אתם מחפשים עו”ד פרטי, חפשו עו”ד המתמחה בהגנה פלילית וייצוג נאשמים בעבירות דומות באזור השיפוט. עורך דין מקומי יכיר את השופטים והתובעים באזור זה.

אם אין לך את המשאבים הכספיים לשלם עבור עו”ד, בדרך כלל תצטרך לבקש ייעוץ שימונה על ידי בית המשפט -סנגור פלילי (לפני או באחד הדיונים הראשונים שלך בבית המשפט) השתמש במערכת ייעוץ אונליין לזכאות ייצוג פלילי, מחשבון שכ”ט, ותעריף לשכת עורכי הדין. למידע נוסף קרא על הסנגוריה הציבורית.

מה עוד צריך לדעת על עורך דין להגנה פלילית
סנגור פלילי או עורך דין פלילי המתמחה בהגנה של יחידים וחברות מואשמים בפעילות פלילית . חלק מעורכי הדין הפליליים מייצגים באופן פרטי, בעוד שאחרים מועסקים בתחומי השיפוט השונים מול בתי משפט פליליים למינוי ייצוג אנשים ללא יכולת כלכלית, האחרונים נקראים בדרך כלל סנגורים ציבוריים.

ההגנה פלילית של עורכי דין בתחום הפלילי כוללות את הייצוג להתמודד עם הסוגיות המקיפות את מעצרו של לקוח נאשם בפלילים, חקירה פלילית , כתב אישום פלילי , ענישה , ערעורים , זיכוי מאשמה, עבודות שירות, ונושאים לאחר-משפט, כולל עדות שחרורים. לעתים קרובות עורך דין יתמחה בנישה בתחום ההגנה הפלילית, כגון הגנה על עבירות סמים או הגנה על עבירות מין. עורכי דין יכולים לעבוד במשרד פרטי או שהם יכולים לעבוד בפירמת עורכי דין פליליים, עורך דין פלילי תותח בדרך כלל יאמץ פרקטיקה משלו ויטפל בתיקים פליליים מרובים.

עורכי דין פליליים עוסקים גם בנושאים פרוצדרליים הקשורים בייצוג של הפשעים בהם מואשמים לקוחותיהם, ובנוסף בפן של ייצוג מול תקשורת כאשר מדובר בעורכי דין פליליים מפורסמים ולקוחות ידוענים. עורכי דין פליליים עשויים לסייע ללקוחות גם לפני הגשת כתב אישום על ידי ליווי עורך דין לפני תביעה  כאשר לקוח מצפה לכך שהוא שהוא ייחקר במשטרה או להב 433 לאחר מקרים שפורסמו בתקשורת.

תובענה פלילית, הנאשם רשאי לשכור עורך דין פלילי שיסייע בייעוץ וייצוג הקשור למשטרה או לחוקרים אחרים, לבצע חקירה משלו, ולעתים להציג ראיות  השוללות את התביעות האפשריות מצד התובע.

פעמים רבות עורך דין בעל מוניטין יכול להפחית את עבירה חמורה לסעיף אישום פחות חמור או לחלופין להראות שהעבירה היא אינה שפיטה מטעמי טענות מקדמיות, מן הצדק או ראייתיות.

להיות עו”ד פלילי: התהליך הראשוני של להיות לסניגור פלילי או עורך דין פלילי פרטי, דומה להכשרתו של עורך דין העוסק בכל תחום עיסוק משפטי אחר. כדי להפוך לעורך דין להגנה פלילית, אדם בדרך כלל ישלים את התואר הראשון , ילמד ויסיים בית ספר למשפטים . לאחר שסיים את לימודי המשפטים סיים התמחות ועבר את בחינת לשכת עורכי הדין, עורך הדין החדש יוכר כחבר בלשכה ואז יוכל להתחיל לעסוק בתחום המשפט הפלילי. עם זאת, עורכי דין פליליים בעלי מוניטין רבים מבלים זמן מה לאחר שהתקבלו ללשכת עורכי הדין תחת הכשרתו של עורך דין מנוסה, לעתים קרובות במשרד התביעה המשטרתית, הפרקליטות, או במשרד הסנגורים הציבורי.

כמה עולה לשכור עו”ד פלילי?

בממוצע, עורך דין פלילי עולה כ- 1,000 ש”ח  לשעה, אך המחיר יכול להשתנות מאוד בהתאם למקרה שלכם. יש לקוחות שמשלמים מתחת למחיר הממוצע לשעה, ואחרים משלמים יותר.  המחיר הכולל לייצוג עורך דין פלילי יכול להיות תלוי במספר גורמים, כולל סוג האישומים הפליליים (חומרת העבירה, מורכבות תיק החקירה) שהובאו נגדך, חשוב להבין כיצד סניגורים קובעים את מבנה שכר הטרחה שלהם ומה העלויות המשפטיות שלך עשויות לכלול. מחירון עו”ד פלילי ניתן למצוא ב-כללי לשכת עורכי הדין (התעריף המינימלי המומלץ), תש”ס-2000.

כמה עולה ייצוג עורך דין פלילי? | מחירון מומלץ 2021

כך לדוגמא לפי המחירון המומלץ:

ייצוג עורך דין בעניינים פליליים:

מחיר ייצוג עורך דין במשפט פלילי: 3,191 ש”ח

 ערעורים פליליים

עבור הגשת ערעור על ידי עו”ד פלילי: ערעור על פסק דין-    1,678 ש”ח.

שכר טרחה של עו”ד פלילי להגשת ערעור על גזר הדין בלבד- 1,029 ש”ח.

אם יש צורך בישיבה נוספת למשפט, לערעור על פסק דין או גזר דין- המחיר המומלץ:  828 ש”ח.

מחיר ייצוג עורך דין פלילי עבור ערעור פלילי בבית המשפט העליון

שכ”ט מומלץ על ערעור על פסק הדין שניתן בבית משפט מחוזי בבית המשפט העליון:  7,140 ש”ח.

ערעור לבית המשפט העליון על גזר הדין בלבד:  3,571 ש”ח

הגשת בקשה לבית המשפט העליון: 3,571 ש”ח (לא כולל בקשה לרשות ערעור אשר הופכת לשמיעת הערעור)

עלות בקשה לרשות ערעור אשר הופכת לשמיעת הערעור או ישיבה נוספת על ערעור פס”ד או גז”ד:  1,408 ש”ח

מחיר ייצוג עו”ד פלילי בבג”צ: בבית המשפט הגבוה לצדק

הגשת בקשה בעניין צו שחרור לפי סעיף 15(ד)(1) לחוק-יסוד: השפיטה 3,571 ש”ח.

עלות הגשת בקשה בכל עניין אחר בבג”צ 10,179 ש”ח.

מחירים אלו מומלצים בלבד ואין עורך הדין מחויב לגבות שכ”ט לפיהם.

  • עורך דין פלילי אינו רשאי להתנות או לתמחר שכ”ט בהתאם לתוצאות המשפט.

לסיכום: אחת השאלות הראשונות ששואלים עורך דין לפני ששוכרים את שרותיו היא: “כמה זה יעלה?” בסקירה הבאנו התייחסות למחירים המומלצים (על פי כללי לשכת עורכי הדין) אשר גובים עורכי דין פליליים עבור שירותיהם,  המחירים משתנים בהתאם לגורמים כגון: מורכבות המשפט פלילי שעורך הדין ינהל- המורכבות האפשרית של המקרה. מרבית עורכי הדין גובים יותר עבירות חמורות מאשר עבירות קלות, מכיוון שעבריינים של פשיעה חמורה נושאים עונשים גדולים יותר, ולרוב עורכי הדין נדרשים ליותר הופעות בבית המשפט, דורשים הכנה רבה יותר וכו ‘.

הניסיון של עורך הדין: באופן כללי, עורכי דין פחות מנוסים גובים שכר טרחה נמוך יותר מעמיתיהם המנוסים יותר. אך מומלץ להיזהר כאשר נתקלים בתעריף שעות נמוך במיוחד שעלול להטעות. זכרו כי עורך דין מנוסה בעל תעריף שעות גבוה יכול לפתור תיק בצורה מהירה ובתוצאות טובות יותר מאשר עו”ד פלילי מתחיל בעל תעריף שעות נמוך בהרבה, ולכן שכירת שרותיו של עורך הדין המנוסה דווקא יהיה זול יותר לטווח הארוך. גֵאוֹגרַפיָה: ככל שמיקומך רחוק מעורך הדין, ההוצאות הכלליות של ניהול תיק עולות ויש לקחת זאת בחשבון.

תפקידי עו”ד פלילי 

עורך דין פלילי ממלא תפקידים חשובים רבים במהלך תיק פלילי. הוא אחראי להגנה על אדם שהואשם בעבירה, ומדבר בשמו.

חלק מתפקידיו של עורך דין פלילי:

 • חקירת האישומים מול גופי האכיפה, איסוף ותיעוד ראיות, עדים.
 • חקירת פסיקה, חוקים, סדרי הדין, יסודות העבירה ופרוצדורה.
 • בניית טיעוני הגנה, ופיתוח אסטרטגיית הגנה.
 • משא ומתן עם הפרקליטות על טיעון לדיני אישום פחותים.
 • ניסוח, הגשה וטיעון בקשות וסעדים כגון בקשות לשחרור ממעצר, קיצור מאסר וחנינה.
 • ניסוח, הגשת טענות וטיעונים.

אחריות יומיומית של עורך דין פלילי
סדר יום של להיות עורך דין בתחום הפלילי כולל:

יצירת קשר עם לקוחות באמצעות דוא”ל, שיחות טלפון, שיחות וידאו (בתקופת הקורונה) או פגישות אישיות.
קריאת מסמכי תיק, ראיות וחוקים (חוקים).
רישום הערות מה יועיל לניהול ההגנה בתיק.
גיבוש אסטרטגיה להגנת הלקוח.
אמנם פעילויות אלו עשויות להיראות משעממות, אך הן מהוות את אבני הבניין החיוניות לטיעוני הגנה חזקים.

עורכי דין פליליים מבלים לעיתים חודשים בהכנות לתיק. ההכנה יכולה לקחת הרבה יותר זמן מלהיות בפועל באולם בית המשפט. בדרך זו, כאשר התיק מתברר בבית משפט, עורך הדין מוכן לכל התפתחות ואין הפתעות בתיק.

מיומנויות וכישורים נדרשים לעורכי דין פליליים
עורכי דין פליליים מובילים נדרשים למגוון כישורים ויכולות כדי להצליח בתפקידם, כולל:

 • כישורי כתיבה ודיבור: כישורי הסברה מצוינים בעל פה ובכתב במטרה לייצג את האינטרסים של הלקוח בפני גופי אכיפה, שופט או וועדות.
 • כישורי מחקר וחקירה: כישורי חקירה ומחקר משפטי חשובים עבור בניית תיק הלקוח ובביסוס הגנה חזקה.
 • מיומנויות יצירתיות ואנליטיות: חשיבה יצירתית חזקה ומיומנויות אנליטיות לפיתוח אסטרטגיה משפטית, ניתוח פסיקה והתדיינות בתיקים מורכבים.
 • ידע וניסיון משפטי: הבנה מעמיקה של כללי המשחק, הגדרות העבירה והעונשים, הליכי משפט, דיני ראיות, הכרת השופטים היושבים בדין כדי לתמרן במערכת המשפט הפלילי ביעילות ובמיומנות.
 • כישורים בינאישיים: כישורי יחסי אנוש מצוינים נחוצים לבניית מערכת יחסים חזקה בין לקוח לעורך דין. נאשמים פליליים הם לעתים טיפוסים לא קלים אשר עוברים עורכי דין רבים לפני שמוצאים עו”ד שעמו הם מתקשרים. לפיכך, היכולת להשיג לקוחות ולשמור עליהם חיונית להצלחת עו”ד פלילי.
 • מהירות תגובה וזמינות ללקוח: עורך דין פלילי מומלץ, הוא עורך דין אשר מצד אחד הוא בעל ניסיון רב והבנה מעמיקה של המערכת והלקוח ומצד שני בעל יכולת חשיבה מהירה, המאפשרת לו להגיב בצורה הטובה ביותר לאינטרסים של הלקוח מול רשויות האכיפה והשפיטה. עורך דין בתחום הפלילי צריך להיות זמין ללקוחות באופן מיידי, לפעמים בזמינות של 24/7, להגיב למעצר של לקוח או לבקרו בתא המעצר או בית הכלא.

אם הואשמת בעבירה, או זומנת לחקירה, חשוב להתייעץ באופן מיידי עם מומחה להתנהלות נכונה מול מערכת המשפט הפלילי, רשויות אכיפת החוק – המשטרה, הפרקליטות ובתי-המשפט. בעולם זה, עורך דין מנוסה הוא קריטי למנוע טעויות שעלולות לסבך אותך,  עו”ד פלילי, ייצג אותך במשא ומתן מול המערכת וינסה להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבורך. במקרים רבים נאשמים זכאים לפנות לסניגוריה ציבורית לייצגם ללא עלות, אך אחרים עשויים שלא להיות זכאים כלכלית או יעדיפו להעסיק עו”ד פרטי. במאמר זה נסביר בהמשך מי יכול לקבל ייצוג משפטי בחינם, ומי חייב (או צריך) לשכור סניגור פלילי באופן פרטי. תוכלו למצוא גם מידע על מציאת עורך דין, למה עליכם לצפות מעורך הדין שלכם וכיצד להתנהל מול עורך הדין.

מה לצפות מעורך דין פלילי?

היעדים של עו”ד פלילי מומלץ הם להרחיק אותך מכלא ולהימנע מהרשעות. התפקיד של עורך הדין הוא להסביר את החוק החל במקרה שלך, לפרט את כל האפשרויות שלך, לענות על כל השאלות שלך, לתת לך את העצה הטובה ביותר ולעשות את מה שאתה אומר לו.

אתה כלקוח מקבל את כל ההחלטות החשובות במקרה שלך. האסטרטגיה של עו”ד מומלץ היא בדרך כלל ובהתאם לנסיבות, לא להודות באשמה, להתכונן באופן יסודי למשפט ולהכריח את התובעים להוכיח את יסודות העבירה. הסדר טיעון הוא המוצא האחרון של עורך דין טוב.

כמה מרוויח עו”ד פלילי

מהי המשכורת הממוצעת של עורך דין פלילי? לכך אין תשובה אחת נכונה, זאת מכיוון שמשכורות עורכי דין פליליים משתנות, תלויות בגודל ובהיקף העבודה, בקהל הלקוחות שהמשרד משרת ובמיקום הגיאוגרפי של המשרד. משכורות סנגור ציבורי ומשכורות ללא כוונת רווח הן צנועות יחסית לתחום עריכת הדין, עו”ד פלילי שעובד בהיקף פעילות גבוהה בסנגוריה הציבורית מרוויח כ- 400-500 אלף שקל בשנה. עורכי דין פליליים המועסקים במשרדי עורכי דין מרוויחים בדרך כלל את המשכורות הגבוהות ביותר. עורכי דין פליליים מנוסים ומפורסמים יכולים להרוויח גם סכומים בני שש ספרות, עורך דין פלילי “תותח” יכול להרוויח מיליון ש”ח לתיק. עורכי הדין הפליליים בעלי השכר הגבוה ביותר הם לעתים קרובות אלה המייצגים נאשמים עשירים, בתחום הצווארון הלבן, פוליטיקאים המואשמים בשחיתות וארגוני פשע .

מחירון עו”ד פלילי מטעם הסניגוריה: שכר טרחה לסניגורים ציבוריים

עורך דין שהורשע בפלילים

דיווח על הרשעתו של עורך דין ללשכת עורכי הדין
סעיף 75 לחוק לשכת עורכי הדין קובע:
“עורך דין שהורשע בבית משפט או בבית דין צבאי בפסק סופי בשל עבירה פלילית, רשאי בית דין משמעתי מחוזי, על פי בקשת קובל, להטיל עליו אחד הענשים האמורים בסעיף 68, אם מצא שבנסיבות הענין היה בעבירה משום קלון.”

בית דין משמעתי מחוזי רשאי להשעות עורך דין שהורשע בבית משפט או בבית דין צבאי בשל עבירה פלילית, על פי בקשת קובל ואם מצא שבנסיבות הענין היה בעבירה משום קלון, הרשעה בפלילים יכולה אפוא להוביל לפתיחה בהליכים משמעתיים נגד עורך דין ולהשעותו זמנית מלעסוק במקצועו עד להכרעה סופית בבקשה שתוגש.

עורכי דין פליליים ידועים ומפורסמים

מי עורך הדין הפלילי הכי טוב בארץ? עורכי דין מפורסמים בתחום הפלילי, שמייצגים ידוענים ופוליטיקאים. בוודאי שמעתם את שמותיהם בתקשורת-

עורך דין פלילי ששי גז: על פי ויקיפדיה עו”ד ששי גז מכונה “ששי זיכויים” לאחר  שזכה ב-12 זיכויים פליליים ברצף, ידוענים ומקרים ידועים כגון:  ריקי גל  חנן גולדבלט, יצחק אברג’יל, גדי סבן, אלי פלח, שוקי בסו, משה בן-איבגי – רצח דרק רוט ועוד.

עו”ד עמית חדד המייצג את ראש הממשלה נתניהו בתיקים 4000

עורך דין פלילי ציון אמיר.

ראש לשכת עורכי הדין, עו”ד אבי חימי נחשב לעורך דין פלילי בכיר.

מה צריך לדעת כדי  לבחור עו”ד פלילי שיתאים לצרכים שלך,   עורך דין פלילי ותיק אינו תמיד עו”ד פלילי טוב אך ותק משחק תפקיד נכבד ביכוליתיו  של עו”ד פלילי.

justice במדריך שנכתב על ידי סנגור מומחה במשפט הפלילי בישראל, מה לעשות כדי למצוא עו”ד פלילי מתאים למקרה שלך.

כיצד בוחרים עורך דין פלילי

עומדים בפני חקירה פלילית או כתב אישום? עליכם לבחור בקפידה רבה את עורך הדין…

רשימה חלקית של התמחויות של עורכי דין פליליים:

אונס; אלימות במשפחה; גרימת מוות ברשלנות; הונאה ומרמה; הטרדה מינית; הלבנת הון; הסגרה; ועדת שחרורים; חנינה; חקירה משטרתית; ייצוג קטינים; כתב אישום; מעצר עד תום הליכים; מעשה מגונה; עורך דין פלילי מתמחה חקירה במשטרה; משפט צבאי פלילי; נפגעי עבירה; סמים; עבירות מין; עבירות מס; עבירות סייבר; עבירות סמים; צווארון לבן; רישוי נשק.

פלילי: טפסים להורדה

טפסים לעורכי דין פליליים

     ⇐טופס בקשה בהליך פלילי להורדה                                          ⇐טופס ערעור פלילי להורדה

 • טופס בקשה בהליך פלילי ותעבורה להורדהטופס הודעת ערעור פלילי להורדה

שאלות ותשובות | עו”ד פלילי

מה עושה עורך דין פלילי?

עורכי דין בתחום הפלילי לעיתים קרובות מעורבים בתיקים כבר בשלב מוקדם. הם מצויים בקשר עם לקוחות בכדי לקבל הוראות ובקשות. הם מתייצבים בבית המשפט בהתאם להליכים ולעתים קרובות הם צריכים להיות “בכוננות”, מכיוון שאנשים נעצרים לא פעם ללא התרעה ובשעות לא סטנדרטיות.

כיצד לבחור עורך דין פלילי מומלץ להגנה משפטית?

בבחירת הייצוג המשפטי שלך, עליך לשקול אם יש לעורך הדין מומחיות בתחום הפלילי בו את/ה זקוק/ה לייצוג. ההגנה הפלילית היא תחום רחב, ולכן חשוב למצוא עורך דין בעל ניסיון בתחום בו נדרשת הגנה פלילית.

מדוע עלות ייצוג פלילי כל כך גבוהה?

בדרך כלל עורכי דין גובים שכר טרחה בתעריף שעתי המשקף את ניסיונו של עורך הדין והוותק שלו בתחום הפלילי. עבודת עו”ד פלילי אינה סטנדרטית וכוללת פעמים רבות התמודדות עם אמוציות ופעילות מול גופים רבי עוצמה כגון המשטרה והפרקליטות. פעילות עו”ד פלילי מרובה בפגישות מחוץ למשרד, ונסיעות לבתי משפט, בתי מעצר, בתי כלא, מרוחקים, מחיר שירות זה הוא בהתאם.  עורך דין בכיר יותר, מפורסם, שטיפל בתיקים מורכבים בהצלחה יגבה יותר עבור טיפול בתיק מאשר עו”ד מתחיל כי יש לו יותר ניסיון וסיכויי ההצלחה שלו גבוהים יותר.

מיהו עורך הדין הפלילי הטוב ביותר בעולם?

אלן מורטון דרשוביץ הוא עורך דין יהודי אמריקאי, פרשן פוליטי, סופר ומשפטן. אהרון מרדכי דרשוביץ נולד בשכונת ויליאמסבורג שבברוקלין בניו יורק ב-1938, כיהן כפרופסור מן המניין בבית הספר הרווארד למשפטים, הוא בילה בחמישים השנים האחרונות בחייו בעיסוק בחוק (הפלילי בעיקר) ומוכר היטב בייצוג במספר תיקים משפטיים מפורסמים. אלן דרשוביץ שימש כפרקליטם של מפורסמים לא מעטים ובניהם: או ג’יי סימפסון, ג’פרי אפשטיין, יונתן פולארד, מייק טייסון, ליאונה הלמסלי ועוד. (מאמר)

כיצד להיות עורך דין פלילי טוב?
כדי להפוך לעורך דין פלילי מצליח, צריך להיות מסור, מוכן להשקיע עבודה קשה, להיות בעל טונות של עמידות והמון התמדה .ארבע התכונות הללו ויושרה הן יסודות לקריירה מוצלחת במשפט הפלילי.

שאלות שישאל אותך עורך דין פלילי בשיחה הראשונה

מתי בוצעה העבירה לכאורה? יש לפרט בפני עו”ד פלילי בדיוק מתי בוצעה העבירה, להביא ראיות ככל הניתן (תמונות, וידאו, מסמכים, שיחות וכד’).

מה מעורבותך בהקשר לעבירה? האם אתה מבצע העבירה, לבד או עם מעורבים נוספים, האם נכחת במקום העבירה.

כיצד תשלם שכר טרחה עבור עורך דין?

האם זה מסוכן להיות עורך דין פלילי?
בלייקלי בסרט יום הדין מרמז על כך שעורכי דין להגנה פלילית נמצאים במקצוע מסוכן במיוחד : רוב האנשים לא חושבים על מקצוע עורכי הדין כעל מסוכן. בעוד עורכי דין רבים – במיוחד אלה שעוסקים בהגנה פלילית – קיבלו איומים מצד לקוחות, אך לעתים קרובות מדובר בדיבורים ריקים בלבד.

עזרה משפטית חינם
הסנגוריה בציבורית ומשרדי שירותי משפט במימון המדינה מספקים עורכי דין מומחים בסיוע לאנשים בעלי הכנסה נמוכה עם בעיות משפטיות.
תוכניות פרו בונו מותאמות ללקוחות בעלי הכנסה נמוכה עם עורכי דין מתנדבים, שמתנדבים לייצג את התיקים שלהם בחינם.
במציאות פניה לעורך דין פרטי לפי פרסום, בעל נסיון וותק מוכיחה את עצמה, מומלץ לפנות למשרד שנותן שירות בהרצליה ראשון לציון, בת ים, חולון במרכז בדרום בצפון הארץ בחיפה ובירושלים. פורום התייעצות, וזמה עצמאית של תשובות משפטיות בחינם, תוכנית פרו בונו מקוונת התואמת לקוחות בעלי הכנסה נמוכה עם עורכי דין מתנדבים, אשר מסכימים לספק תשובות קצרות באינטרנט בחינם.
האם אני יכול לבקש מבית משפט עורך דין פלילי במקרה שנעצרתי?
אם אין לך יכולת כלכלית להעסיק יועץ משפטי או עו”ד פלילי , ואתה עומד בקריטריונים שהוגדרו, כשנאשם בעבירה פלילית, אתה זכאי לייצוג על ידי בית המשפט עו”ד -שממונה על ידי בית המשפט-  סנגור פלילי. הסנגוריה הציבורית מוסמכת למנות עורך דין בשבילך. בנסיבות אלה, יינתן לך זמן להיפגש עם שלך עורך דין שמונה מטעם בית המשפט בתיק שלך . שים לב שהנהלים המדויקים לבקשת עורכי דין שמונו על ידי בית המשפט משתנה ממקרה למקרה ובהתאם לחוק ושיקול דעת השופט.
מה עלי לעשות אם אני מרגיש שעורך הדין שמונה על ידי בית המשפט לא עושה עבודה טובה?
אם אתה ללא יכולת כלכלית וביקשת לקבל עורך דין שמונה לבית משפט,  לא אוהב את עורך הדין שמונה לבית המשפט או לא מסכים עם האופן בו הם מייצגים אותך, אין לך זכות להחליף עורך דין אחר שמונה לבית המשפט .
אתה יכול לבקש מבית המשפט לספק לך עורך דין אחר, אך בית המשפט אינו מחויב לעשות זאת, ועשוי לדחות את בקשתך. במקרה זה, ייתכן שתוכל להשיג ייצוג משפטי פרו בונו מסוכנויות משפטיות אחרות, כגון משרדי סיוע משפטי מקומי , קבוצות זכויות אזרח ותוכניות פילנטרופיות של בתי ספר למשפטים.[cite]מידע נוסף


08/03/2021

10 טיפים חשובים מעו”ד פלילי

האם נעצרת על ו/או הוגשה נגדך תלונה על עבירה פלילית? אם כן, יש לנקוט צעדים כדי להגן על זכויותיך ולמנוע בעיות נוספות עם החוק.

לפני הכל, עליך להתייעץ עם עורך דין להגנה פלילית. כך יהיה לך מושג טוב יותר היכן אתה עומד ומה עליך לעשות בעתיד. כשהעורך דין הנכון לצידך תרגיש בטוח ביכולתך להוכיח את חפותך.

ללא קשר למה שקרה בעבר, להלן 10 עצות חיוניות בנושא משפט פלילי שכדאי לזכור:

1. אם שוטרים מבקשים לערוך חיפוש בביתך, יש לך את הזכות להגיד להם “לא” ולאחר מכן להתייעץ מיידית עם עורך דין מנוסה בתחום הפלילי.

2. אם עצרו אותך בחשד לנהיגה בשכרות , יש לך את הזכות לסרב לבדיקת ינשוף, עם זאת, זה יכול לגרור עונש חמור יותר בעתיד.

3. הפעלת רכב מנועי עם שלילת רישיון או השעיה עלולה להוביל לאובדן כולל של זכויות הנהיגה לפרק זמן ממושך.

4. אם נעצרת בגין עבירה פלילית כלשהי, בסמכותך להתייעץ עם עו”ד לפני שתענה על שאלות כלשהן.

5. הרשעות קודמות עלולות להוביל להגדלת עונש המאסר שלך.

6. בניגוד לדעה הרווחת, לא כל העבירות הפליליות יישארו ברישום הקבוע שלך לנצח. עורך דין מוסמך יכול לסייע בתהליך מחיקת רישום פלילי.

7. אם אתה על תנאי ונמצא אשם בעבירה פלילית, אתה עשוי להיות כפוף לעונשים נוספים לרבות תקופת מאסר.

8. חלק מהעבירות הפליליות נושאות עונש מינימלי חובה, כלומר, אם הורשעת עליך לרצות את תקופת המאסר שנקבעה מראש.

9. בנסיבות מסוימות, ניתן לחייב נער כבוגר.

10. עורך דין פלילי יכול לסייע בהגשת ערעור לבית המשפט הנכון, תוך פרק הזמן המתאים.


האם קשה להיות עורך דין פלילי?
זהו תחום עבודה מרתק. זהו מקצוע קשה אך מעניין ביותר ומתגמל בשכר גבוהה לעו”ד בכירים. כדי להיות עורך דין פלילי צריך הרבה אומץ, ניסיון והרבה הרבה פרקטיקה בבית משפט.

מה אם עורך דין פלילי יודע שהלקוח שלו משקר?
כאשר לעורך דין ידע בפועל כי לקוח ביצע עדות שקר או הגיש ראיות כוזבות, עליו לדבר עם הלקוח כדי שיתקן את דבריו. חובתו הראשונה של עורך הדין היא להיפגש עם הלקוח במאמץ לשכנע את הלקוח לתקן מרצונו את העדות הכוזבת או ראיות כוזבות אם הלקוח מסרב לעשות זאת, על עוה”ד לעדכן את בית המשפט בעניין או להתפטר מייצוגו. מצד שני אם עורך דין פלילי סותר את דברי הלקוח שלו הוא עלול להיות חשוף לתלונה על הפרת החיסיון.

התמחות משרד פלילי
מה זה עורך דין פלילי
עו ד מפורסמים
להיות עורך דין פלילי
דירוג עורכי דין פלילי

האם עו”ד סנגור פלילי יכול להסגיר לקוח אם הוא יודע שהוא אשם?
לא. לסניגור יש חובה אתית להגן על הלקוח שלו בקנאות (במסגרת החוק), בין אם הוא חף מפשע ובין אם הוא אשם. אם עורך הדין יודע שהלקוח אשם (אולי הלקוח הודה בפני עורך הדין), הרי שתפקידו של עורך הדין הוא עדיין להותיר למדינה להוכיח זאת .לעומת זאת אם עורך הדין יודע על כוונת אדם לביצוע עליו לדווח.


מה צריך כדי לזכות בתיק פלילי?
טיפים להגנה פלילית

1. היו כנים עם עורך הדין שלכם.
תיקים פליליים לרוב יכללו עניינים אישיים. הנאשם עשוי להתבייש או להרגיש לא נוח לשתץ בדברים שהתרחשו בחייו. חשוב שאנשים המואשמים בפשעים יהיו כנים לחלוטין עם עורכי הדין שלהם. כל מידע שנאשם פלילי מוסר לעו”ד, עו”ד פלילי אינו יכול למסור אותו ללא הסכמת הלקוח.

שום דבר לא הורס תיק מהר יותר מאשר כאשר עו”ד מופתע מכיוון שלקוח שלו שיקר לגבי כמה עובדות שנראו אז לא חשובות. כאשר זה קורה, עורך הדין יכול לאבד כל אמינות מול בית המשפט. יתר על כן, אם הלקוח שיקר לעו”ד ומעיד, קיימת אפשרות התביעה תבחין בחוסר העקביות בעדות הלקוח ותנצל זאת כדי לקעקע את אמינותו של הלקוח.

2. להבין את חומרת המצב.
בחיים יש הרבה הזדמנויות לחסוך כסף, אבל הגנה על תיק פלילי היא לא אחת מהן. רוב האנשים המואשמים בפלילים מבינים שאם יורשעו חייהם ישתנו לנצח. עורכי דין שמוכנים להילחם רוצים גם שיהיו לרשותם כלים להתכונן לקרב שיתחולל מול הפרקליות המשטרה ובבתי המשפט. הכנה עשויה לדרוש שימוש בחוקרים פרטיים ובעדים מומחים בנוסף לשכר טרחת עו”ד. אולם במקרים רבים לא די בכך שהנאשם ישכור את עורך הדין הטוב ביותר שיוכל להרשות לעצמו; הנאשם חייב להיות מוכן גם לאפשר את המימון כדי לספק לאותו עורך דין את כל המשאבים הדרושים להילחם עד הסוף באישומים.

לא כל הלקוחות המתמודדים עם האשמות פליליות חמורות מתמודדים גם עם משבר פיננסי, אך אין זה נדיר. עם זאת, רוב האנשים שרוצים להילחם באישומים מתייחסים לכך בפרספקטיבה רחבה.רובם מבינים מה כושר ההשתכרות השנתי שלהם וכמה זה יעלה אם יצטרכו לבלות את עשרים השנים הבאות בכלא. מנקודת מבט זו, העלות של עורכי דין, כתבי בית משפט, חוקרים ומומחים נראית סבירה ביותר.

3. סמכו על עורך הדין שלכם.
משפט פלילי דורש עבודה צוותית. בעוד שעורך הדין עשוי להגיע לזירת הפשע, לעיין בראיות וסרטוני וידאו, לקרוא דוחות משטרה ולבחון ראיות פיזיות אחרות, לעו”ד לעולם אין אותה נקודת מבט של הלקוח. מסיבה זו, חשוב שהלקוח יתקשר טוב עם עורך דינו וימסור את כל המידע המבוקש.

במקרים מסוימים כאשר לקוח אינו סומך על עורך דינו, עורך הדין אינו מקבל את ההבנה המלאה של מה שקרה, וקו ההגנה של התיק נכשל. אמון בעבודת צוות צריך להיות דו כיווני, במקרים מסוימים, על עורך הדין לסמוך על כך שהלקוח אומר את האמת המוחלטת על מנת לטעון את ההגנה הטובה ביותר האפשרית.

4. סביבה תומכת.
בישראל, תיקים פליליים וניהול הליכי הגנה מעבירות פליליות עלולים להימשך שנה או יותר לפני שהם מוכרעים על ידי שופט. האזרחים ללא עבר פלילי הנאשמים במקרים אלה נלחצים לעתים קרובות מרגע המעצר הראשוני ועד שהם מקבלים את פסק הדין לזיכוי או הרשעה. מערכת תמיכה טובה של הורים, משפחה ו/או חברים יכולה לעשות את כל ההבדל, סביבה תומכת יכולה לספק סיוע כספי או תמיכה רגשית לנאשם.

כל מי שעומד לדין פלילי חמור יודע עד כמה העולם יכול להיות קר עד להוכחת החפות. חובה שאנשים המואשמים בפשעים ילוו באנשים התומכים בהם וישדרו להם שהם יישארו לצידם ויהי מה. זה לא רק נותן לנאשם כוח נפשי לעבור את זה כל יום, אלא גם מספק את הרצון והדחף להילחם בתיק.


מה לעשות ומה לא לעשות כאשר נעצרים
אם אתה נעצר, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור עצמך הוא לשתוק עד שתוצג על ידי עורך דין פלילי.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור אם נעצרים הוא שיש לך את הזכות לשתוק ואת הזכות לעו”ד, אך זכויות אלה מגנות עליך רק אם אתה משתמש בהן! אם אתה נעצר, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור עצמך הוא לשתוק עד שתיוצג על ידי עורך דין פלילי.

 

כל אדם שנעצר ונחקר על ידי המשטרה חייב לקבל פירוט על זכויותיו החוקיות לשתוק ולהיעזר בעו”ד (מכונה ” זכויות מירנדה ”  בארה”ב לאחר החלטת בית המשפט העליון שם). בדרך כלל, שוטר יגיד נוסח רשמי: “יש לך את הזכות לשתוק. יש לך את הזכות לעו”ד ואם אתה לא יכול להרשות לעורך דין פלילי ימונה עבורך. אם תוותר על זכויות אלה ותדבר,  כל דבר שתגיד עשוי לשמש נגדך בבית המשפט. זה כמעט אף פעם לא רעיון טוב לוותר על זכויותיך לשתיקה עד למינוי עורך דין פלילי .

הפעל את זכויותיך
זכותך לשתוק והזכות לעו”ד. הפעל את זכויותיך! אמור, “אני רוצה לשמור על זכות השתיקה והייתי רוצה לדבר עם עורך דין פלילי.” לאחר שתפעיל את זכויותיך, תהיה בשקט.

לעתים קרובות אנשים שנעצרים אומרים “אני לא רוצה לדבר” ואז הם מתחילים לדבר, אומרים משהו מפליל וזה משמש נגדם בבית המשפט. אתה יכול לספר למשטרה את שמך ומידע בסיסי, כגון כתובתך ותאריך לידתך, אך אל תספר להם דבר אחר. לאחר המעצר, אל תדבר עם שוטרים, אל תדבר עם המשפחה או עם חברים על המקרה שלך, ואל תדבר עם אסירים אחרים.

המשטרה מאומנת לדובב מעצורים מידע מפליל, עצורים אחרים בבית המעצר עשויים לשוחח איתך בתקווה שתגיד להם משהו שהם יכולים למסור למשטרה על מנת להבטיח לעצמם עסקת טיעון טובה יותר.

עליך גם להניח שכל שיחות שיש לך בכלא עם מבקרים, בין אם באופן אישי או טלפוני, מוקלטות ומנוטרות. עם זאת, השיחות שלך עם עורך הדין שלך חסויות, ואתה ועורך הדין הפלילי המייצג אותך יכולים להחליט מה עליך לומר, אם בכלל, למשטרה.

קריאה לעזרה
בישראל וברוב המדינות המתוקנות, אתה זכאי לשיחת טלפון למשפחתך, שחרור בערובה וייצוג עורך דין פלילי. אם אינך יכול להרשות שכירת עורך דין פלילי, ימונה עבורך סנגור ציבורי. כדאי לזכור מספרים של כמה אנשים קרובים למקרה שתעצר. המשטרה כנראה לא תאפשר לך להשתמש בטלפון הסלולרי שלך כדי לבצע שיחות. שוב, הנח שכל שיחות שאתה מבצע מתחנת משטרה או מהכלא מוקלטות – אלא אם השיחה היא לעורך הדין שלך.

קבלת סיוע משפטי
מעצר יכול להיות לא נעימם ומלחיץ. לעתים קרובות אנשים רק רוצים לצאת מהכלא ולחשוב שאם רק יסבירו את המצב או שישתפו פעולה, המשטרה תיתן להם ללכת. שוטרים עשויים לנסות לגרום לך להאמין בכך. אל תנסה לשחרר את עצמך מהכלא או לקבל החלטות בנוגע למקרה, מבלי לדבר תחילה עם עורך דין פלילי. אל תתפתה לעסקאות, או הקלות בנוגע לאישומים, עד שתפנה לעורך דין פלילי.

אם אתה נעצר ומואשם בפשע, אתה זכאי לעזרה של עורך דין פלילי. עליך לפנות לסניגור מנוסה בפלילים או לסניגוריה הציבורית המקומית כדי לקבל ייעוץ.

עו”ד פלילי יוכל להסביר לך כיצד יתברר התיק שלך בבית המשפט ולמה לצפות מהתנהלות מערכת המשפט הפלילי. אם נעצרת, פניה ללא דיחוי לעורך דין פלילי טוב היא הדרך הטובה ביותר להגן על זכויותיך ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר במקרה שלך.

בחירה נכונה של עורך דין פלילי שיטפל באישום פלילי,היא חשובה בחירת הסנגור הנכון תקבע אם תצליחו לסיים עם פתרון טוב, עם כמה שפחות פגיעה בנסיבות אליהן נקלעתם.

מחפשים עו”ד פלילי? באתר Jus-Tice.co.il Israel תוכלו למצא מאות עורכי דין מובילים, לסנן עורכי דין לפי מיקומכם, שנות ניסיון, הצלחות בתיקים, שפה שיטת תשלום ועלויות.

לפניה מיידית וייעוץ משפטי בתחום הפלילי ולשירות מהיר מעורך דין חפשו, בחרו עו”ד.

סיוע משפטי: שלחו פנייה וקבלו סיוע משפטי מעורך דין פלילי מוביל.

בקרוב

מהפכה בעריכת דין פלילית
תוכנה המיועדת לאנשי מקצוע בתחום עורכי הדין . חישוב כליאה, עונש פלילי לפי שופט/ת,  קנסות ותוצאות בחישוב אונליין. בצע הדמיה של המשפט שלך לקבלת תצאות חזויות לסיכויי זיכוי/הרשעה, טיעוני הגנה מועדפים לעבירות מול הרכבי שפיטה ספציפיים.  בצע הדמיה מלאה בפיקוח שפט פלילי, תוכנת AI תדמה משפט ותחולל תוצאות , סיכויים ועונש על פי ניתוחי פסיקה קודמים. הדפס דוחות המסבירים את החשיפה לסיכון הרשעה וההשלכות של דרך פעולה. שחק בהדמיה “מה אם?” להעריך חלופות על סמך פסקי דין חוו”ד משפטיות של מומחים וחכמת ההמונים. כאשר אלפי פסקי דין, גזרי דין,  פשעים וטענות הגנה מתוכנתים במערכת תוך שימוש באלגוריתם חדשני, מידע ודוחות מפורטים נמצאים במרחק לחיצת עכבר.

ההבדלים בין משפט פלילי לאזרחי

המשפט הפלילי, להבדיל מהמשפט האזרחי , הוא מערכת חוקים העוסקת בענישה של אנשים המבצעים פשעים. לפיכך, כאשר במקרה אזרחי שני אנשים חולקים על זכויותיהם, תביעה פלילית כרוכה בממשלה המחליטה אם להעניש אדם על מעשה או מחדל .

“פשע” הוא כל מעשה או מחדל בניגוד לחוק האוסר על הפעולה או המחדל.

אלמנטים של פשע
אדם מבצע פשע אם הוא מתנהג באופן שממלא כל מרכיב של עבירה. החוק הקובע את העבירה גם קובע את מרכיבי העבירה. באופן כללי, כל פשע כולל שלושה אלמנטים: הראשון, המעשה או ההתנהגות (” actus reus “); שנית, מצבו הנפשי של הפרט בזמן המעשה (” mens rea “); ושלישית, הסיבתיות בין המעשה לבין ההשפעה (בדרך כלל ” סיבתיות קרובה ” או ” אך-לסיבה “). בהעמדה לדין פלילי, על חובת ההוכחה על המדינה לקבוע כל מרכיב של פשע מעבר לכל ספק סביר .

אחריות על שותפים
כאשר מעורבים מספר צדדים, השלב הראשון המסורתי הוא לסווג את המשתתפים לפי הקטגוריות הבאות:
מי שבאמת מבצע פשע (כלומר העבריין). מבצעים אינם שותפים וסעיף זה אינו מתייחס אליהם.
מי שסייע, ייעץ, פיקד או עודד את העבריין בביצוע פשע בפועל. חוקר נחשב לשותף.
אלה שסייעו, ייעצו, פיקדו או עודדו את העבריין לבצע את הפשע, מבלי להיות נוכחים ברגע הרצח.
אלה המסייעים לאדם, מכירים את הפרט כעבריין, במאמץ לעכב את הגילוי, המעצר, המשפט או הענישה של הפרט. אביזרים (לאחר מעשה) אשמים בפשע נפרד, כך שסעיף זה אינו נוגע אליהם.
כדי להרשיע שותף, התובע צריך לקבוע את הנדרש actus reus ו- mens rea . כלומר, על התובע להוכיח כי השותף פעל לתמיכתו של העבריין, והיה לו את המצב הנפשי הנדרש תוך כדי כך.

הענשה על סטטוס
חוק לא יכול להעניש אדם רק על מעמדו. לדוגמה, מדינה לא יכולה להעניש אדם על “היותו חסר בית”, שתהווה עבירת סטטוס, אך תוכל להעניש אדם חסר בית על הסגת גבול או התנפלות, הכרוכה בהתנהגות מסוימת.

הגנות
קיימות מספר הגנות העומדות לרשות הנאשם בתביעה פלילית. הרשימה הבאה ממחישה כמה הגנות נפוצות עליהן אנשים מסתמכים:

כשל בהוכחה – ההגנה הפשוטה ביותר של אדם בתביעה פלילית היא לטעון כי לתביעה אין או לא יכולה להוכיח מרכיב בעבירה.

טעויות – בנסיבות מסוימות, טעות של אדם יכול לשמש כהגנה.

טעות משפטית- טעות בנוגע למעמדו המשפטי או להשפעה של מצב כלשהו.

טעות של עובדה – טעות בנוגע לעובדות של מצב כלשהו.

הגנה מן הצדק – אלה הגנות מוחלטות.

הגנה עצמית : שימוש בכוח כדי להגן על עצמו מפני ניסיון פציעה של אחר.

הגנה על רכוש : אדם רשאי להפעיל כוח כדי להגן על רכושו מפני עבירה שהתרחשה בפנים.

הגנה על אחרים : זכותו של אדם להגן על צד שלישי בכוח סביר נגד תוקף המבקש להפעיל כוח לצד השלישי.

הכרח : לעתים המכונה “בחירת הרעות”, הגנת ההכרח מאפשרת לאדם לעסוק בהתנהלות בלתי חוקית אחרת אם בכך האדם ימנע מפגיעה גדולה יותר.

גורמים מקלים – אלה הגנות חלקיות

כפיה אם אדם אחר אילץ אותו או אותה לעסוק בהתנהלות בלתי חוקית בכוח או איום בשימוש בכוח.

שכרות : אדם שהיה שיכור שלא מרצונו יכול להגיש שיכרון כהגנה על כל פשע. אדם שהיה שיכור מרצון יכול להגיש שיכרון כהגנה רק על פשעים הדורשים מצב נפשי ספציפי.

אי שפיות : אדם מטורף אינו יכול ליצור את המצב הנפשי הנדרש, ולכן אינו יכול להיות אשם.

עורך דין פלילי בתל אביב

כאשר מתמודדים עם כתב אישום פלילי, חשוב מאוד לקבל ייצוג משפטי מצוין. העסקת עו”ד פלילי שיכול לסייע בתיק שלך, לשמוע את חששותיך ולקבל ייעוץ משפטי כיצד להתנהל מול רשויות החוק והתביעה הפלילית הינה חיונית להפליא.

עם זאת, בחירת עורך דין הפלילי בתל אביב לוקח זמן כי ישנם עורכי דין פליליים טובים אך לא כולם מתאימים ומומלצים למצבך, ובדרך כלל אין הרבה זמן כאשר אדם נעצר או מוזמן לחקירה. עם זאת אסור להתפשר, יש להשקיע זמן ולהשוות כדי לחפש את הסניגור הטוב ביותר בתל אביב. כך תוכל להבטיח שיש לך את הייצוג הטוב ביותר האפשרי בבית המשפט.

מציאת עורכי הדין הטובים ביותר בתל אביב

להלן מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את עורכי הדין להגנה הפלילית הטובה ביותר בתל אביב.

התמחות במשפט פלילי: עורך הדין המתאים מתמחה במשפט פלילי בלבד . אם אינך רואה חומר רב בנושא משפט פלילי באתר משרד עורכי דין, אז כנראה שהוא אינו עורך הדין הטוב ביותר עבורך בתחום הפלילי בת”א. העיסוק בחוק הפלילי מחייב ידע הלכה למעשה. אם עורך הדין שלך אינו מעורב באופן קבוע במשפט הפלילי, יתכן שהוא אינו מעודכן בניואנסים של עורכי הדין הפליליים, פסקי הדין הפליליים האחרונים ועדכוני החקיקה, לפיכך, ייתכן שאין לו ידע לטעון את טענות ההגנה הטובות ביותר האפשריות במצבך.

ניסיון בבתי המשפט המקומיים: בנוסף למציאת עו”ד מוסמך לדיני פלילי בתל אביב , עליך לחפש אחר בעל ניסיון בבתי המשפט המקומיים של מחוז מרכז, אולמות המעצרים בבתי משפט השלום בתל אביב ואזור המרכז. קשרים מקומיים ומערכות יחסים (מקצועיים בלבד) יכולים להקל במאבק באישום פלילי. זאת מכיוון שאף בית משפט ושופט אינם אותו דבר. ידע זה כוח,  אם עורך דין פלילי בתל אביב מכיר את בית המשפט שעומד בפניך, ניתן ליצור אסטרטגיה מנצחת בעניינך.

מוניטין: קל מאוד ללמוד על עו”ד באינטרנט, אך חלק מהמקורות הללו אינם אמינים. אתה יכול לבדוק בלשכת עורכי הדין של מחוז תל אביב כדי לבדוק אם לעורך הדין שאתה שוקל לשכור יש את ההסמכה הדרושה.

אינדקס עורכי דין אמין עם ביקורות של לקוחות: אתרים מסוימים אינם מאפשרים לעורכי דין להסיר ביקורות רעות, ולכן אתרים אלה יכולים להיות מקום טוב לבחון את המוניטין של עורך הדין. ביקורות נותנות לך מושג כללי על משרד עורכי דין ושירותיו. זה נותן תובנה קטנה לגבי סוג המוניטין שהם צברו.

עורך דין פלילי בתל אביב צריך למהר להגיב: כאשר אתה עומד בפני כתב אישום פלילי, הזמן הוא קריטי. אתה צריך עורך דין פלילי בתל אביב פלילי שיתחיל לעבוד עליהם באופן מיידי. עיכובים מיותרים מבזבזים זמן וזמן שאבד הוא שווה למקרה אבוד. כאשר אתה פונה לעורך דין פלילי בתל אביב, הוא אמור להגיב במהירות. אם הם יענו מהר לשיחה או לדוא”ל שלך, סביר להניח שהם יהיו מהירים לא פחות בכל הנוגע להגנה עליך.

מבנה שכר טרחה ברור: כדי להימנע מבלבול בנוגע לשכ”ט עורך דין, על עורך הדין להגנה פלילית להסביר במילים פשוטות כיצד הם מחייבים את העלות הכוללת של ההגנה שלך. עורך הדין הזול ביותר אינו בהכרח הטוב ביותר. רק וודא שתהיה לך הגנה חזקה.

כל הנושאים:

1. עבירות פגיעה בפרטיות
2. משפט פלילי – ייעוץ וייצוג משפטי
3. אנשי שב”כ והמוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים – דין משמעתי
4. ועדת האתיקה של המהנדסים והאדריכלים – ייצוג משפטי בהליך משמעתי ע”י עורך דין
5. שחרור מעצר >> שחרור בערבות
6. ערעור פלילי >> ייצוג משפטי בהליכי ערעור
7. תובענה לאחר הליך פלילי – ייצוג משפטי.
8. עבירות נגד שוטרים >> תקיפת שוטר >> הפרעה לשוטר >> העלבת עובד ציבור
9. עבירות הונאה >> התחזות
10. עבירות סמים
11. הטרדה מינית
12. עורך דין פלילי במרכז – מומחה למשפט פלילי
13. עבירות רשלנות פלילית >> תאונת עבודה >> גרימת מוות ברשלנות
14. עבירות אלימות במשפחה
15. עיכוב הליכים פליליים ע”י היועץ המשפטי לממשלה >> הגשת בקשה לעיכוב הליכים
16. משפט צבאי – ייעוץ וייצוג משפטי
17. נאשמים >> ייצוג משפטי במשפט פלילי
18. עבירות מעשים מגונים
19. עבירות מרמה >> קבלת דבר במרמה
20. משפט פלילי >> ייצוג משפטי ע”י עו”ד פלילי
21. עבירות על חוקי עבודה
22. בדיקת התאמה ביטחונית >> סיווג ביטחוני >> תחקיר ביטחוני
23. עבירות נשק >> הזנחת השמירה על כלי יריה >> מעשה פזיזות או רשלנות בנשק
24. ביטול רישום משטרתי >> מחיקת רישום משטרתי
25. עבירות תעבורה חמורות >> גרימת מוות ברשלנות
26. מאמרים עו”ד פלילי
27. כתב אישום | ביטול כתב אישום | חזרה מכתב אישום
28. עצורים >> ייצוג משפטי בהליכי מעצר ושחרור בערובה
29. עיכוב הליכים משפטיים על ידי היועץ המשפטי לממשלה
30. עבירות מחשב >> עבירות אינטרנט >> עבירות סייבר
31. סיווג ביטחוני >> התאמה תעסוקתית
32. עבירת מרמה והפרת אמונים
33. ייצוג משפטי מקיף ע”י עורך דין פלילי מומלץ
34. עבירות גניבה >> עבירות רכוש
35. עבירות רישוי עסקים >> ניהול עסק ללא רשיון
36. חקירה במשטרה – ייעוץ משפטי >> הכנה לחקירה במשטרה
37. תאגידים >> ייעוץ וייצוג משפטי ע”י עו”ד פלילי
38. מתלוננים >> נפגעי עבירה – קובלנה פלילית פרטית; ייצוג משפטי
39. חובת דיווח על עבירה – ייעוץ משפטי
40. סעיף 60א’
41. משפט פלילי – מושגים
42. עבירות נשק בצבא: שימוש בלתי חוקי בנשק >> הוצאת נשק מרשות הצבא >> אובדן נשק
43. שימוע לפני השעיה בעקבות פתיחת חקירה פלילית
44. רישום פלילי מופחת על הרשעה בבית דין צבאי
45. עורך דין צבאי
46. עבירות בקשר לרכב
47. עבירות מרמה וזיוף בצבא >> עבירה במסמכים צבאיים
48. עורך דין פלילי מהתקשורת 2021
49. עזרתו של עורך דין פלילי בתיק אישום בפלילים
50. עורך דין מיסים
51. עורך דין פלילי במרכז המומלצים לשנת 2021
52. עורך דין פלילי בצפון
53. עבירות הלבנת הון
54. עבירות שוחד
55. שינוי עילת סגירת תיק חקירה לחוסר אשמה
56. חשיבות ההיוועצות בעורך דין פלילי לפני חקירה
57. משפט צבאי >> ביטול כתב אישום
58. הטרדה באמצעות מתקן בזק >> הטרדה טלפונית
59. מערערים ומשיבים לערעור >> ייצוג משפטי בהליכי ערעור פלילי
60. עובדי מדינה >> דין משמעתי
61. בחירת עו”ד פלילי לפי אזור בארץ
62. שוטרים >> דין משמעתי (ביד”ם)
63. מחיקת רישום פלילי
64. זיכוי בתיק משמעתי
65. זיכוי בתיק פלילי
66. נפגעי עבירה >> מתלוננים – קובלנה פלילית פרטית – ייצוג משפטי
67. מתלוננים >> נפגעי עבירה – הגשת ערר על החלטה לסגור תיק חקירה, שלא לחקור או שלא להעמיד לדין
68. סטודנטים >> דין משמעתי
69. מניעת השעיית עובדי הרשויות המקומיות >> שימוע – ייצוג משפטי
70. בחירת עורך דין פלילי >> כיצד לבחור עורך דין פלילי
71. עבירות כלכליות
72. חנינה בדין משמעתי >> עבירות משמעת – בקשת חנינה משמעתית לנשיא המדינה
73. עבירות רכוש בצבא: גניבה בצבא, גניבה מחייל, אי שמירת רכוש צבאי, הוצאת רכוש מרשות הצבא, ביזה
74. הגשת כתב אישום נגד עובד מדינה או עובד בגוף ציבורי – ייצוג משפטי בהליכים פליליים ומשמעתיים
75. עבירות אלימות >> עבירות תקיפה >> פציעה >> חבלה
76. הכנה לחקירת מצ”ח >> ייעוץ וליווי בחקירה
77. תפקידו של עורך דין פלילי
78. תאונות אימונים בצבא >> גרם מוות ברשלנות בצבא
79. עו”ד פלילי מומלץ ברחובות
80. דין משמעתי – ייעוץ וייצוג משפטי
81. עבירות יחסים אסורים
82. עו”ד רישוי כלי ירייה
83. סגירת תיק פלילי
84. הטלת מום עבירות פליליות עו”ד מומלץ
85. מחיקת רישום פלילי >> מחיקת עבר פלילי
86. עבירות מין בצבא >> הטרדה מינית בצבא >> בעילה אסורה בהסכמה
87. אנשי קבע וחיילים >> דין משמעתי בצבא (דמ”ש)
88. עורך דין פלילי תותח
89. הגשת כתב אישום נגד עובד רשות מקומית – ייצוג משפטי בהליכים פליליים ומשמעתיים
90. סוגי טיפולים משפטיים שאנו מעניקים
91. בחירת עורך דין פלילי
92. פיקוח על יצוא ביטחוני עורך דין (אפ”י)
93. עו”ד פלילי בתל אביב
94. ביטול כתב אישום
95. שוטרים >> ייעוץ משפטי לשוטרים בחקירת מח”ש, ייצוג משפטי בתיקי מח”ש
96. אזרחים ללא עבר פלילי >> קווי הגנה במשפט הפלילי
97. אי הרשעה >> ביטול הרשעה: סיום הליך פלילי ללא הרשעה – הימנעות מהרשעה פלילית
98. דין משמעתי >> אתיקה מקצועית
99. עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה במרכז
100. סגירת תיק בשימוע פלילי
101. מכתב יידוע לחשוד – ייעוץ וייצוג משפטי
102. אי הרשעה >> ביטול הרשעה >> הימנעות מהרשעה פלילית
103. עבירות אונס
104. נפגעי עבירה >> מתלוננים – ייעוץ וייצוג משפטי
105. פגיעה ברכוש צבאי >> גרימת היזק בזדון
106. סגירת תיק בהסדר מותנה
107. עו”ד פלילי בראשל”צ
108. בעלי מקצועות המוסדרים בדין >> דין משמעתי
109. ביטול כתב אישום >> מחיקת כתב אישום
110. החזרת תפוס >> החזרת רכוש תפוס מהמשטרה
111. עבירות תכנון ובניה
112. עבירות זיוף >> שימוש במסמך מזויף
113. ביטול קובלנה או תובענה משמעתית
114. עבירות מין
115. שחרור ממעצר צבאי >> הליכי מעצר בצבא – ייצוג משפט
116. עורך דין פלילי בצפון – כיצד תבחרו את עורך הדין?
117. אזרחים ללא עבר פלילי >> חשיבות קבלת הכנה לחקירה פלילית וייעוץ משפטי בחקירה
118. נחקרים >> ייעוץ וליווי משפטי בחקירה עורכי דין עם המלצות
119. עבירות פליליות בהן אנו מטפלים
120. שימוע פלילי בפני הפרקליטות הצבאית >> בקשה להימנע מהגשת כתב אישום
121. סגירת תיק פלילי >> סגירת תיק משטרה
122. עבירות יחסי מרות
123. עבירות מרמה והונאה
124. סוהרים >> דין משמעתי
125. בדיקת התאמה תעסוקתית במשטרה >> מג”ב
126. מתלוננים >> נפגעי עבירה – הגשת תלונה במשטרה; ייעוץ משפטי
127. הסדרת מעמד בצבא – משתמט גיוס, עריק חו”ל, שוהה בחו”ל שלא ברשות, בן מהגרים – פטור משירות ביטחון
128. מיהו עורך דין פלילי?
129. עבירות סמים בצבא
130. ממליצים עלינו בגוגל
131. בית דין צבאי >> בית הדין הצבאי לערעורים – ייצוג משפטי ע”י עורך דין צבאי
132. עבירות שיבוש מהלכי משפט
133. עורך דין נהיגה בשכרות
134. עבירות האזנת סתר
135. עבירות צווארון לבן
136. עובדי מדינה ועובדי גופים ציבוריים >> ייצוג משפטי
137. סגירת תיק בהסדר מותנה >> הסדר הקפאה >> הימנעות מהגשת כתב אישום
138. עובדי הרשויות המקומיות >> עובדי עירייה >> דין משמעתי
139. התמודדות עם כתב אישום טיפים של עו”ד פלילי הכי מומלץ
140. עבירות מין ברשת
141. קטינים >> בית משפט לנוער – ייצוג משפטי
142. מעצר ושחרור ממעצר
143. השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
144. הטרדות מיניות
145. החזרת נשק מהמשטרה
146. עבירות הטרדה מינית בעבודה
147. ביטול רישום משטרתי
148. עורך דין פלילי במרכז – בחירת איש מקצוע מתאים
149. עורכי דין >> דין משמעתי >> אתיקה מקצועית
150. רישוי נשק
151. היעדר מן השירות שלא ברשות >> עריקות
152. לקוחות ממליצים על עורכי דין הפליליים הטובים ביותר 2021
153. ענישה לקולא
154. עבירות אלימות בצבא >> התעללות
155. דין משמעתי בצבא (דמ”ש)
156. הסרת פרסום שלילי נגד חשוד או נאשם בפלילים
157. עורך דין ועדות משמעת
158. מחיקת רישום משטרתי
159. עורך דין פלילי – ייעוץ מקצועי, ייצוג וליווי חשודים
160. הליך בירור בפני וועדה פריטטית משמעתית
161. עבירות מס
162. שימוע פלילי – ייצוג משפטי >> הגשת בקשה להימנע מהגשת כתב אישום >> סעיף 60א
163. מחיקת רישום פלילי לחיילים
164. עובדי הרשויות המקומיות, עובדי עירייה >> ייצוג משפטי
165. חנינה בדין משמעתי לבעלי מקצועות המוסדרים בדין
166. מניעת השעיית עובד מדינה >> שימוע – ייצוג משפטי
167. הגשת בקשה להקלה בעונש >> המתקת עונש שנגזר בבית דין צבאי או בדמ”ש
168. מיהו עורך דין פלילי טוב?
169. עו”ד פלילי חולון

עורכי דין מומלצים לפי תחום פלילי

עבירות שוד
עורך דין פלילי מומלץ עיכוב הליכים פליליים
נהיגה תחת השפעת סמים
עו”ד פלילי עבירות כלכליות המלצות
עבירות הצתה
ייצוג סטודנטים באקדמיה ייעוץ עו”ד פלילי מומלץ
תקיפה חבלנית
ייצוג אסירים
צו הרחקה
עורך דין עבירות זנות ותועבה פלילי
עבירות רכוש
עבירות לפי חוק הגנת הפרטיות

תקיפה והתעללות בחסרי ישע
עבירות הונאה
נהיגה ללא רישיון נהיגה
תקיפה הגורמת חבלה
מחיקת רישום פלילי ומשטרתי
עבירות התעללות בבעלי חיים
עבירות זיוף
שימוע לפני הגשת כתב אישום
עורך דין מומלץ הטרדה מינית
החזקת סם לצריכה עצמית
תקיפה בצוותא
עבירת האזנת סתר
פסקי דין עורכי דין מומלצים פלילי
ייצוג נפגעי עבירה
משרדי עורכי דין לענייני פלילי תחומי התמחות
עבירות מין במשפחה
צו למניעת הטרדה מאיימת
הפרעה לשוטר או לעובד ציבור
עבירות גניבה
ייצוג בעבירות משמעת
סירוב לבדיקת שכרות
עבירות הימורים
ייצוג אסירים
פורום התייעצות רישום פלילי
עבירות מין בקטינים
עבירות עריקות ונפקדות
גניבה בידי עובד ציבור
פורום מומלץ עבירות מחשב וסייבר עו”ד פלילי
פטור משירות צבאי
פורום משפט צבאי
עבירות מע”מ
גניבה ממעביד
קובלנה פלילית
עבירות מס פלילי
נהיגה במהירות מופרזת
עבירות סחיטה
עבירת תיווך בסמים
משפט צבאי
חנינה לנשיא המדינה
קבלת פטור משירות במרמה
עבירת זריקת אבנים
פורום משפט פלילי מומלץ
אלימות משטרתית
נהיגה בזמן פסילה
נטישת עמדה צבאית
ביטול הרשעה פלילית
משפט פלילי
עבירות ביטחון
עבירות מרמה
עו”ד פלילי מומלץ תקיפה מינית ברשת
הוצאת דיבה ולשון הרע
התנהגות שאינה הולמת
עבירות סחר בבני אדם עורך דין פלילי ייצוג
מכירת משקאות משכרים לקטינים
פגיעה בהולך רגל
תקיפת בת זוג
הסרת תוצאות חיפוש מגוגל
החזקת סכין או אגרופן
עבירות אלימות
עבירות מין ברשת עורך דין פלילי
עבירת רצח
ייצוג סוהרים ואנשי שב”ס
שלילת רישיון נשק
עבירת שוד מזוין
ייצוג סוהרים ואנשי שב”ס
עבירת חריגה מסמכות
ייצוג סטודנטים
העסקת עובדים זרים
ייצוג בעבירות על חוקי עבודה
ביטול כתב אישום
שחרור עצורים ממעצר
המלצות יצוג עורכי דין פלילי ומתמחים
שינוי עילת סגירה של תיק משטרה
עבירות התחזות
קבלת דבר במרמה
עורך דין פלילי מומלץ תקיפה מינית
דיני תעבורה
צו פיקוח על עברייני מין
העלבת שוטר או עובד ציבור
עורך דין מומלץ עבירות מין
דיני הסגרה
ייצוג אנשי שב”כ ומוסד
הסדר מותנה
התחלות והטלת מום
עבירות פריצה והתפרצות
עבירות סחר בסמים
ייצוג שוטרים
נהיגה בשכרות
צו הגנה למניעת אלימות במשפחה
ייצוג שוטרים
תקיפת שוטרים
פורומים משפטיים ייעוץ (ללא תשלום)
עבירות חטיפה
תאונת דרכים
עבירות תכנון ובנייה
הכנה לחקירה במשטרה
ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ
החזקת חלקי נשק או תחמושת
ייצוג עובדי רשויות מקומיות
עבירות אונס
מעשים מגונים
נהיגה בקלות ראש
עבירות איומים
עבירות ביטוח לאומי
עבירות הלבנת הון
מאמרים מקצועיים
עבירות תקיפה וחבלה
נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף
הוצאת צו איסור פרסום
עבירות שוחד
עבירות נגד שוטרים
תקיפה לשם גניבה
ייצוג עדי מדינה
עבירת שוד קשישים
הסדר מותנה בצבא
ייצוג אנשי שב”כ ומוסד
תאונות פגע וברח
עורך דין הסרת סרטון מיני ברשת
גניבה והונאה בכרטיסי אשראי
עבירות לפי חוק הגנת הפרטיות
שלילת רישיון נשק
אלימות משטרתית
דיני הסגרה
עבירות סמים בצבא
הטרדה מינית בצבא
חקירה במצ”ח
סחיטה בפייסבוק ובאינסטגרם
שימוש בסמים קלים בצבא
ייצוג בעבירות על חוקי עבודה
עבירות המתה
השתמטות מהצבא
עבירות נשק
תאונת דרכים עם נפגעים
עורך דין פלילי מפורסם עבירות צווארון לבן המלצות
עבירת הטרדת עד
ייצוג בעבירות משמעת
מעבר באור אדום
בלוג פלילי
סחיטה מינית ברשת
עבירות מחשב ואינטרנט
עבירת מעשה מגונה
מחיקת רישום פלילי ומשטרתי
עבירות התקהלות והתפרעות
ייצוג עובדי רשויות מקומיות
מעשה סדום
עורך דין עבירות פדופיליה
גרימת מוות ברשלנות

קטגוריות:

עורכי דין מומלצים בתחום