מומחים לענייני רשלנות רפואית

כל אדם אשר נפגע מטיפול רפואי רשלני, זכאי לפיצוי כספי בגין הנזק הפיזי והנפשי שנגרם לו בשל הטיפול. לשם כך, יש לפנות לעורך דין רשלנות רפואית מומלץ המתמחה כתחום עיסוק עיקרי ברשלנות רפואית ולהגיש באמצעותו תביעה נזיקית נגד הגורם המתרשל. 

עורך דין מומלץ

מתי טיפול רפואי הוא רשלני?

ההגדרה של רשלנות רפואית היא חריגה של הרופא מסטנדרט הטיפול הסביר, אשר גרמה לנזק פיזי ממשי למטופל. סטנדרט זה מתבסס על הפרוטוקול הרפואי ועל נהלי העבודה שיש לפעול על פיהם בכל סוג של טיפול רפואי. רשלנות רפואית מתרחשת מדי יום והיא יכולה לקרות בכל סוג של טיפול ובכל שלב: בשלב האבחון, בעת ההכנה לטיפול, בטיפול עצמו המתבצע ברשלנות ובשלב המעקב אחר מצב המטופל. יש להדגיש כי לא כל נזק שנגרם למטופל בשל טיפול רפואי ייחשב לרשלנות רפואית. לעניין זה בית המשפט בוחן את נסיבות המקרה ושואל האם רופא סביר אחר היה פועל באופן שונה ומונע את הנזק שנגרם למטופל. לא אחת, מדובר בטעות אנוש או בנזק שלא ניתן היה למנוע ואז תביעת הרשלנות תידחה. 

 

חוות דעת מומחה

כאשר מטופל מבקש להגיש תביעת רשלנות רפואית, עליו לצרף חוות דעת של רופא מומחה, אשר תתמוך בטענת הרשלנות. חוות הדעת תכלול התייחסות נרחבת לטיב הטיפול של הרופא, תבהיר מדוע זה חרג מסטנדרט הטיפול הסביר ותבסס את הקשר הסיבתי שבין הנזק ממנו סובל התובע לבין הטיפול הרפואי. כמו כן יעמוד המומחה הרפואי על היקף הנכות שנגרמה למטופל עקב הטיפול הרשלני. הנתבע, יגיש גם הוא חוות דעת מומחה מטעמו, אשר מטרתה מטבע הדברים תהיה לשלול אחריות בגין רשלנות רפואית. במסגרתה, המומחה מטעם הנתבע יסביר מדוע הטיפול שניתן תאם את סטנדרט הטיפול הסביר ולחילופין, כי אם חרג ממנו, אזי זה לא גרם לנזקיו של הנתבע. כלומר, טענה כי לא מתקיים קשר סיבתי בין הטיפול לנזק, אלא זה הנו תוצאה של אירוע אחר בחיי התובע. 

דוגמאות לרשלנות רפואית

כאמור מעלה, רשלנות רפואית יכולה להתרחש בכל שלבי הטיפול הרפואי. כך למשל, בשלב האבחון, אז אנו רואים מקרים של העדר אבחון, אבחון שגוי או מאוחר. כל אחד מאלו עלול לגרום למטופל לנזק חמור היות שהוא לא מקבל את הטיפול הנדרש לו.

רשלנות רפואית מתרחשת כמובן גם בשלב הטיפול עצמו, למשל בשל העדר מיומנות של הרופא המבצע את הטיפול. לעיתים, הרשלנות באה לידי ביטוי דווקא בשלב המעקב, אשר אינו מתבצע על פי הסטנדרט המקובל וגורם להעדר אבחון של בעיה המחריפה בשל העדר טיפול.

רשלנות רפואית יכולה לקרות גם בכל סוג של טיפול רפואי החל מטיפולי שיניים וניתוחים פלסטיים וכלה בהיריון ולידה, טיפול במחלות מסכנות חיים כמו סרטן וכיו”ב. ככל שהמצב הרפואי מורכב ורגיש יותר, כך יכולה הרשלנות הרפואית לגרום לנזק חריף יותר, לנכויות קשות ולמרבה הצער גם למוות. 

 

עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא ללא ספק סיטואציה מאוד קשה, בפרט כאשר נגרם למטופל נזק חמור בשל הטיפול הרפואי. אולם חשוב לדעת, כי ניתן לקבל פיצוי כספי עבור כל הנזקים שנגרמו בעקבות הטיפול, הפיזיים והנפשיים כאחד.

לשם כך, על הנפגע לפנות לעורך דין המתמחה ברשלנות רפואית, אשר יגיש עבורו את התביעה, בצירוף כל האסמכתאות התומכות וייצגו בהליך המשפטי עד לקבלת הפיצוי המקסימאלי עבורו. בבואו של בית המשפט לקבוע את סכום הפיצוי, שוקל הוא בין היתר את טיבה וחומרתה של הרשלנות הרפואית, את היקף הנזקים שנגרמו לתובע בשל הטיפול, את הפגיעה בכושר ההשתכרות שלו, בתוחלת החיים, הפגיעה באורח החיים הכלכלי והאישי שלו, בעוגמת הנפש שנגרמה לו וכיו”ב. 

שכר עורכי דין לרשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית במרכז

עורכי דין מובילים ברשלנות רפואית בישראל

כיצד ללמוד להיות עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית שיניים

שכר טרחה עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב

עורך דין רשלנות רפואית בלידה

טיפים לרשלנות רפואית: 5 דברים לעשות אם אתה שוקל לתבוע רשלנות רפואית

מחקרים בעולם מראים כ -10% בממוצע מכלל מקרי המוות נובעים מטעויות רפואיות. המשמעות היא שאלפי בני אדם נהרגים כתוצאה מרשלנות רפואית מדי שנה, ואינספור אחרים סובלים מפגיעות לא קטלניות. מכיוון שרשלנות רפואית עלולה להתרחש כמעט בכל הליך רפואי, חשוב להבין בדיוק מה לעשות אם אתה אי פעם קורבן. להלן חמשת הדברים המובילים שעליך לעשות אם אתה חושד ברשלנות רפואית:

מצא רופא אחר
נפגעי רשלנות רפואית צריכים להפוך את בריאותם בראש סדר העדיפויות הראשון. אם אתה סבור שרופא טעה בעת אבחונך או טיפולך, חשוב למצוא רופא אחר בהקדם האפשרי כדי לתקן את הטעות הרפואית. קרוב לוודאי שהרופא השני יצטרך לבדוק את הרשומות שלך ולבצע בדיקות לפני שיאבחן אותך. לאחר מכן, הרופא יכול להתחיל בטיפול כדי לבטל את הנזק שנגרם על ידי הרופא הראשון. אם הרופא הראשון עשה טעות טיפול, הרופא השני יתמקד בטיפול בסיבוכים הנגרמים על ידי טעות זו. עם זאת, אם הרופא הראשון אבחן אותך באופן שגוי, הרופא השני יתמקד פשוט במתן הטיפול המתאים למצבך.

בקש תיקים רפואיים
הפריט הבא ברשימת המטלות שלך צריך להיות בקשת עותקים של התיקים הרפואיים שלך. לרשומות אלה יש תפקיד חשוב במקרה של רשלנות רפואית שלך, ולכן חשוב להשיג עותק בהקדם האפשרי. הרשומות יכילו מידע אודות הסימפטומים שחווית, ההיסטוריה הרפואית שלך, בדיקות שבוצעו ותרופות שנרשמו. מידע זה יכול לשמש לעיתים קרובות כדי להוכיח כי הרופא ביצע רשלנות רפואית. לדוגמא, נניח שאתה מבקר בחדר המיון מכיוון שאתה חווה כאבים בחזה. התיק הרפואי שלך קובע בבירור שיש היסטוריה של מחלות לב במשפחה שלך, אך הרופא עדיין לא מבצע בדיקות כדי לקבוע אם יש לך התקף לב. הרופא מאבחן אותך עם חרדה, אך בהמשך מתברר שלמעשה חווית התקף לב.

עדיף לבקש רשומות אלה לפני הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית, כך שרופא המטפל שלך לא ינסה לשנות את המידע שלך. אין זה חוקי לזייף תיקים רפואיים, אולם זה לא מונע מרופאים לעשות זאת כדי להימנע מנשיאה באחריות.

לנהל יומן
אם אתה מאמין שאתה קורבן לרשלנות רפואית, התחל לנהל יומן שבו תוכל לרשום הערות על בריאותך. תאר את הסימפטומים שאתה חווה כתוצאה מהטעות הרפואית. עליך גם להסביר כיצד הטעות הרפואית השפיעה על חייך. לדוגמה, אם היית צריך לקחת חופש מהעבודה כדי לעבור טיפול כתוצאה מטעות, רשום מידע זה. נסה לתעד את מצבך כל יום, כך שיהיה תיעוד של בדיוק מה שעברת בגלל טעותו של הרופא. הרשומות ביומן זה יכולות לשמש כראיה במקרה של רשלנות רפואית שלך, לכן כתוב בפירוט רב ככל האפשר.

צרו קשר עם עורך דין
מקרי רשלנות רפואית הם מורכבים למאוד ודורשים ידע משפטי ורפואי, ולכן מומלץ בחום לשכור עורך דין מנוסה במקום לנסות לייצג את עצמך. חפש עורך דין לנזקי גוף שטיפל בהצלחה בתיקים של רשלנות רפואית בעבר. עדיף לתאם התייעצות עם עורך הדין לפני חתימת הניירת כדי לוודא שהם מתאימים למקרה שלך. קביעת פגישת ייעוץ נותנת לכם גם אפשרות לשאול את עורך הדין שאלות וללמוד יותר על הפרקטיקה שלהם.

היה מפורט ככל האפשר כשאתה מסביר את המצב לעורך הדין שלך, אל תסתיר שום מידע, ללא קשר לחשיבותו. הקפידו לספק לעורך הדין שבחרתם את כל התיעוד הקשור למקרה שלכם – במיוחד התיקים הרפואיים סיכומי מחלה או אשפוז והיומן. לאחר מכן יהיה בידי עורך הדין מספיק מידע בכדי להתחיל בחקירת האירוע ובאיסוף ראיות לרשלנות הרפואית. אם יש צורך במידע נוסף, עורך הדין יצור איתך קשר. מנקודה זו ואילך, עורך הדין יטפל בהיבט המשפטי של התיק שלך, כך שתוכל להתמקד אך ורק בהתאוששות מפציעותיך.

הימנע מיצירת קשר עם גורמים אחרים
על עורך הדין שלך לשמש כנקודת הקשר העיקרית שלך במקרה, ולכן אין צורך לדבר עם גורמים אחרים המעורבים. אל תפנה לספקי שירותי הבריאות או לאנשים במוסד הבריאות כדי להזהיר או לאיים עליהם בנוגע לתביעת הרשלנות הרפואית שלך. למעשה, עדיף להימנע לחלוטין ממגע איתם. כדאי גם להימנע מלדבר על המקרה ברשתות החברתיות. גם אם חשבונך פרטי, יתכן מאוד שהנאשם יוכל לברר אודות הודעותיך.

חברת הביטוח של הנתבע יכולה לנסות ליצור איתך קשר לאחר שתקבל הודעה על התביעה. אם זה קורה, בקש מחברת הביטוח ליצור קשר עם עורך הדין שלך. אל תדבר עם נציגי הביטוח אודות המקרה ואל תסכים לענות על כל שאלה. מתאימי ביטוח ינסו לסובב את דבריך ולהשתמש בהם נגדך בהמשך התיק, ולכן עדיף לתת לעורך דין לדבר איתם במקום.

אם אתה סבור שאתה קורבן לרשלנות רפואית, פנה בהקדם האפשרי לעורכי דין לדיני צדק כדי לקבוע פגישת ייעוץ עם הצוות שלנו. עורכי הדין המנוסים שלנו בתחום נזקי גוף יילחמו ללא לאות בכדי להטיל אחריות על ספק שירותי הבריאות הרשלני על טעויותיהם. בעזרתנו נפגעי רשלנות רפואית יכולים לגבות פיצוי בגין הוצאותיהם הרפואיות, אובדן שכרם, כאבם וסבלם ועוד.

עורכי דין
עורכי דין משפטיים לצדק justice.co.il
אנו אתר עורכי דין המוקדש לסיוע למשפחות ולקורבנות של רשלנות רפואית ועוולות משפטיות הדורשות סיוע משפטי של עורכי דין מומחים.

7 טיפים לזכייה בתביעת הרשלנות הרפואית שלך

אנו נותנים אמון רב ברופאים ובמקצוענים אחרים בתחום הבריאות. במקרים רבים אנו ממש שמים את חיינו בידיהם. אם רופא עושה טעות שמסכנת את בריאותו או את רווחתו של חולה, הם עשויים להיות אחראים בבית משפט .

מתי צריך לתת דין וחשבון על רופא? אם אתה חושב שיש לך תיק נגד הרופא שלך, חשוב להבין כיצד מקרי רשלנות רפואית עובדים. זכייה במקרה כזה יכולה להיות קשה ודורשת פרקטיקות ואסטרטגיות נכונות.

1. אתה צריך לפעול מהר
יש סוגי תביעות שאתה יכול לטפל הרבה אחרי שהאירוע התרחש בתחילה, במקרים אלה, יש פחות צורך במהירות ובתיאור מהיר. זה בהחלט לא המקרה בכל הנוגע להעלאת האשמות ברשלנות רפואית .

יש לקחת בחשבון כי קיימת התיישנות המגבילה את חלוף הזמן להגשת תביעה נזיקית. ההגבלות המדויקות ישתנו בהתאם ללהשתלשלות המקרים לאחר העוולה. ישנם חלונות זמן שונים המוקצים לזכויות נפגעי רשלנות רפואית, ואף ישנם כללים שונים לגבי מתי מתחיל ‘השעון’ למועדים אלה.

בנסיבות מסוימות לאדם יהיה זמן מסוים מרגע שהתגלתה הפגיעה כתוצאה מרשלנות. במקומות אחרים, ייקבע מועד אחרון ממעשה הרשלנות עצמו. פירוש הדבר כמה זמן לוקח לגילוי הפציעה או הסיבוכים הנובעים מכך יכול לשחק תפקיד גדול בחוקיות התביעה.

לא משנה מה התזמון לאחר המקרה, עליך לפעול במהירות. עורך דין מנוסה יכיר את המועדים והחוקים הרלוונטיים למקרה ויכול לדרוש את כל מה שהוגש בזמן בכדי לגרום לתביעה לקבל תוקף משפטי מחייב.

2. וודא שאתה מקבל ראיות מתועדות על מסמכי נייר
כשמדובר במקרים של רשלנות רפואית, תצטרך להוכיח ראיות לצידך. הראיות הטובות ביותר במקרים אלה הן בדרך כלל מסוג מסמכי הנייר רפואיים, כלומר רשומות רפואיות.

הדבר הראשון שתרצה לעשות כשאתה שוכר עורך דין לעניינך הוא לחתום על הניירת הדרושה המאפשרת להם לגשת לתיקים הרפואיים שלך. אתה יכול להתחיל בראש באיסוף ראיות על ידי בקשת עותק של הרשומות שלך ברגע שאתה חושב שיש לך עילת תביעה.

לפעמים זה יכול לקחת ימים ואפילו שבועות לקבל את המסמכים לרשותך.

כאשר עורכי הדין מחזיקים ברשומות שלך, הם יכולים להתחיל לנתח את המידע הקיים. הם יכולים להציג את המידע בפני אנשי מקצוע רפואיים אחרים ואולי יוכלו למצא עדים בהם יוכלו להשתמש במהלך התיק.

עורכי הדין שלך יוכלו לומר לך אם יש לך תיק מבוסס או שהראיות שנמסרו אינן מספיקות כדי להתחיל הליכי תביעה.

 

 

3. רשלנותהבנת הפרת חובה
לפני שאתה מתכנן לתבוע פיצויים במקרה של רשלנות רפואית, חשוב שתקדיש רגע להבין את המושג המשפטי של רשלנות. אינך יכול לתבוע רופא רק בגלל שהליך או פרקטיקה לא הסתדרו כמצופה או כפי שקיווית שיקרה.

לא, מקרה של רשלנות רפואית תקף רק בתרחיש שבו רופא לא עמד בחובת הזהירות שלו . רופאים פועלים תחת ציפיות להתנהגות סבירה ולא סבירה בהתאם לפרקטיקה הרפואית. לעתים קרובות, מה שנראה סביר או לא נשפט על ידי אנשי מקצוע רפואיים אחרים.

הפרת חובה תדרוש מרופא לטעות שתחשב כבלתי סבירה על ידי אחרים בקהילה הרפואית. שימוש בפרקטיקות לא בטוחות או לא בדוקות ללא אזהרה מטופל הוא דרך אחת להפר חובה מקצועית. דבר אחר יהיה לפעול בפזיזות או בחוסר זהירות, כמו להופיע לעבודה כשהוא לא כשיר לבצע את עבודתו באופן תקין.

זה חיוני שאתה ועורכי הדין שלך יוכלו להצביע על הפרת חובה אם אתה מקווה להביא מקרה של רשלנות רפואית.

4. הודיעו לחברת הביטוח
כדי למנוע אבדן זכויות ניתן לפנות לחברת הביטוח המייצגת את הרופא שעבדת איתו, מומלץ להיעזר בעו”ד. הודעה על התביעה הפוטנציאלית תגרום לכיסוי ביטוחי וסקירה פנימית של המצב מצד המערכת.

במקרים מסוימים נדרש שתודיע על כך לחברת הביטוח לפני שתקדם תיק.

במקרים רבים חברת ביטוח תפנה לתובע כדי להגיע להסכם פשרה. מקרים רבים של רשלנות רפואית מגיעים לבית המשפט ונסגרים בשלב הגישור הזה.

לחברות ביטוח צוות משלהם של עורכי דין בעלי הכשרה גבוהה, ולכן מומלץ לעבוד עם עורך דין שיש לו ניסיון בביצוע משא ומתן מסוג זה.

באופן אידיאלי, מומלץ שעורך הדין שלך יהיה מנוסה מאוד בסוג זה של משא ומתן לפני שיטפל בתיק  של.

הקפד תמיד לדבר עם עורכי הדין שלך לפני שתפנה לחברת ביטוח. אתה תמיד רוצה לוודא שאתה לא פועל בניגוד לכללי המשחק ופועל באסטרטגיה כמו צוות הייצוג שלך.

 

4 טיפים לבחירת עורך דין לרשלנות רפואית

מהי רשלנות רפואית?
רשלנות רפואית היא כאשר מטופל נפגע על ידי רופא או איש מקצוע רפואי אחר כאשר הוא אינו ממלא את תפקידו הרפואי בצורה מיומנת.

רופאים וחולים רפואיים אחרים אינם אחראים לכל הנזק שחולה עלול לחוות. עם זאת, איש המקצוע אכן מתחייב לתת דין וחשבון אם המטופל סובל מנזק או מפציעה מכיוון שאיש המקצוע הרפואי חרג מאיכות הטיפול הצפויה.

איך אתה יודע שמדובר ברשלנות רפואית?
על פי עורכי דין לרשלנות רפואית במדינה, מספר גורמים חייבים להיות נוכחים כדי שתיקרה ייפול תחת קטגוריה זו.

1. היה קשר רופא-מטופל
בכדי שתביא תביעת רשלנות תקפה, עליך להראות שהיה לך קשר רפואי עם בעל המקצוע המדובר. שום חובת זהירות לא יכולה להתקיים במקום שאין קשר מקצועי.

יהיה עליך להראות ששכרת את איש המקצוע לשירותו ושהם הסכימו להתקבל לעבודה.

2. הייתה רשלנות מצד איש המקצוע הרפואי
כל איש מקצוע רפואי צפוי לקיים סטנדרט טיפול. כלומר, עליהם להציע טיפול סביר שאיש מקצוע מוסמך דומה יכול להעניק באותן נסיבות.

תביעת הרשלנות שלך צריכה להוכיח כי איש המקצוע הרפואי לא עמד בסטנדרט זה של טיפול.

לשם כך, ככל הנראה תצטרך להציג מומחה רפואי שיוכל להעיד על היעדר תקן טיפול. למעשה, מדינות רבות ידרשו שתציג מומחה רפואי כזה.

עם זאת, במקרים מסוימים, הרשלנות עלולה להיות כה חמורה עד כי אין צורך במומחה.

איש המקצוע הרפואי שאתה מתכנן לתבוע צריך להיות רשלני בקשר לאבחון או לטיפול שלך.

3. רשלנות איש המקצוע הרפואי גרמה לנזק
קשר סיבתי: פעמים רבות אנשי מקצוע בתחום הרפואה יראו לעיתים קרובות חולים עם מצבים קיימים מראש. כתוצאה מכך, מקרי רשלנות רפואית תמיד צריכים להבין האם רשלנותו של בעל המקצוע המדובר היא שהובילה ישירות לפגיעה.

אתה, כחולה, תצטרך להראות כי “סביר יותר מאשר לא” כי חוסר יכולת הרופא היא שהובילה לנזק. כתוצאה מכך תצטרך למצא מומחה רפואי מוסמך שיעיד כי הנזק קשור ישירות לרשלנותו של בעל המקצוע.

4. הפגיעה גרמה לנזקים מיוחדים
אם איש מקצוע רפואי פועל מתחת לרמת הטיפול הצפויה לו, אך ללא תוצאות נזק, אינך יכול לתבוע בגין רשלנות. לפיכך, עליך להראות כי הנזק הביא לנזק ספציפי.

חלק מהנזק שתביעת הרשלנות שלך יכולה לתבוע כולל סבל, חשבונות רפואיים נוספים, מצוקה מתמשכת, אובדן כושר עבודה ו / או השתכרות, עוגמת נפש ונכות.

כיצד לבחור את עורך הדין הנכון לרשלנות רפואית
כאשר אתה חושב להגיש תביעת רשלנות נגד איש מקצוע רפואי, אחד הטיפים הקריטיים ביותר הוא שעליך להזמין עורך דין בעל יכולות מיוחדות. להלן מספר דברים שיעזרו לך לבחור את הייצוג המשפטי הנכון עבור המקרה שלך.

1. הנסיון של עו”ד בתיקי רשלנות רפואית 
עורך דין מתאים צריך להיות בעל ניסיון קודם ברשלנות רפואית, ורצוי באותו תחום מסוים כמו במקרה שלך.

לכן, חובה שתראיין כל עורך דין ברשימה שלך כדי לקבוע למי יש את הניסיון הרלוונטי ביותר לנהל את תיקך. ניתן לערוך ראיונות כאלה באופן אישי או כראיונות מראש בטלפון.

אתה יכול לשאול את עורך הדין כמה מסך התיקים המתנהלים שלהם מוקדש לפרקטיקה רפואית. ככל שהאחוז גבוה יותר, כך טוב יותר, מכיוון שהוא מסמן את רמת המומחיות והחשיפה שלהם למקרים כאלה.

2. האם הם יכולים לספק מומחה רפואי?
מכיוון שיש סבירות גבוהה שתביעת הרשלנות שלך תדרוש ממומחה רפואי להעיד מטעמך, עליך לברר אם עורך הדין יכול לבחור מומחה נכון.

בקש מעורך הדין לפרט למי יוכלו לפנות בכדי לשכור עד מומחה מתאים במקרה שלך.

בדרך כלל, אתה רוצה לעסוק במומחה רפואי עם הכישורים להביע מושגים מורכבים למונחים פשוטים שאנשים שאינם רפואיים יכולים להבין. תרצה גם להזמין מומחה רפואי שלא רק יודע לתקשר אלא גם יכול להיות משכנע.

3. ברר אם הם ידרשו ממך לחפש הסדר פשרה
במקרים רבים תביעות רשלנות רפואית מסתיימות מחוץ לבית המשפט. היתרון בכך הוא שאתה (ועורך הדין שלך) מקבלים תשלום מהיר יחסית בהשוואה לביצוע משפט מלא.

בשל כך, ישנם עורכי דין שדוחפים לפשרה גם כאשר לא מוצע פיצוי מתאים.

לכן, לפני שמעסיקים עורך דין לרשלנות רפואית, עליכם לשאול אותם אם הם יצפו שתגיעו להסדר פשרה ויהי מה. עורך דין שדואג לטובתכם יבחר, ​​לאחר מיצוי הניסיון הטוב ביותר להגיע להסדר הוגן, ללכת למשפט אם ההצעה אינה עומדת בציפיות.

4. מבנה העמלה או שכ”ט עורך דין רשלנות רפואית
כשמדובר בגובה התשלום, לא משנה כמה עורך דין הוא טוב בתחום, אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את שכר הטרחה שלו, הוא לא יעזור לך הרבה.

לכן, לפני שאתה חותם על החוזה שכר טרחת עורך דין, שאל את עורך הדין כיצד הם מתכננים לחייב אותך וכמה הם יגבו ממך עבור שירותיהם.

עורכי דין רבים בתחום רשלנות גובים על בסיס אחוזים, כלומר הם מקבלים סכום לניהול התיק מראש ומגובים אחוז להכנסותיהם מהסכום שאתה זוכה בו. טווח השוק עבור אחוזים נע בין 20% ל -50%.

קבל את הצדק שמגיע לך
איש מקצוע רפואי המטפל בך באופן תת סטנדרטי מסכן את חייך. אם בסופו של דבר אתה סובל מנזק בגלל רשלנות כזו, עליך לשכור את עורך הדין הטוב ביותר לרשלנות רפואית שיעזור לך לזכות בתביעה לפיצויים. למד לזהות את הסמנים של מקרה רשלנות תקף כדי להבטיח שתקבל את הצדק המגיע לך.

אם נגרם לך נזק עקב רשלנות רפואית,  עורכי הדין המובחרים  של jus-tice.co.il יכולים להתייצב לצידך ולעזור לך לחפש צדק.

זכייה במקרי רשלנות רפואית
מקרי רשלנות רפואית עלולים להיות מורכבים. על מנת לזכות בתיק ולקבל את הפיצוי המגיע לך, הם יצטרכו לבנות תיק בהצלחה ולנהל משא ומתן להסדר ראוי. עם עורך דין מנוסה לצידך הצלחה לא צריכה להיות קשה להשגה.

זקוק לעזרה בהתמודדות עם המקרה שלך? התקשר אלינו וקבל עזרה של מומחים.

 

סוגי רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית נפוצות

עו”ד רשלנות רפואית בניתוח להסרת קעקוע
עו”ד רשלנות רפואית באבחון גידול במוח
עו”ד רשלנות רפואית בברית מילה
עו”ד רשלנות רפואית באבחון גידול בריאה
עו”ד רשלנות רפואית בהריון
עו”ד רשלנות רפואית בלידת ואקום או בלידת מלקחיים
עו”ד רשלנות ברפואת שיניים התקנת כתרים רופפים
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח בקע מפשעתי
עו”ד רשלנות רפואית באבחון וטיפול בכיב קיבה
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח אסתטי להסרת כתמים
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח החלפת מפרק
עו”ד רשלנות רפואית באבחון היצרות בקנה הנשימה – אינטובציה
עו”ד רשלנות רפואית בבדיקת אולטרסאונד
עו”ד רשלנות רפואית בטיפול שיניים
עו”ד רשלנות רפואית גניקולוגיה
עו”ד רשלנות רפואית בהסרת גידול שפיר במוח
עו”ד אובדן סיכויי החלמה בעקבות אבחון מאוחר
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח בכף היד
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח קיצור קיבה
עו”ד רשלנות רפואית באבחון התייבשות תינוקות
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח בעמוד השדרה
עו”ד רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלת גלאוקומה
עו”ד רשלנות רפואית בלידה
עו”ד אי טיפול בסטרואידים במהלך לידה מוקדמת
עו”ד רשלנות רפואית באבחון טרם לידה
עו”ד רשלנות רפואית בסוכרת
עו”ד רשלנות רפואית ופצעי לחץ
עו”ד רשלנות רפואית אנדוקרינולוג
עו”ד רשלנות רפואית באבחון סרטן בעקבות אי הפנייה לקולונוסקופיה
עו”ד רשלנות רפואית סרטן שד גרורתי בכבד
עו”ד סרטן שד גרורתי שלב 4
עו”ד רשלנות רפואית לידה מוקדמת
עו”ד רשלנות רפואית בעיניים
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח בלוטת התריס
עו”ד רשלנות רפואית באבחון
עו”ד רשלנות רפואית באבחון שיזור אשך
עו”ד רשלנות רפואית באבחון תסמונת זנב סוס
עו”ד רשלנות רפואית התקף לב
עו”ד רשלנות רפואית במחלות לב
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח כריתת רחם
עו”ד רשלנות רפואית באבחון וטיפול במלנומה
עו”ד רשלנות רפואית בצבא
עו”ד רשלנות רפואית בטיפולי הפריה חוץ גופית
עו”ד רשלנות רפואית באבחון התייבשות תינוק בחדר מיון
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח להסרת שקדים
עו”ד רשלנות רפואית דליפת סיליקון
עו”ד רשלנות רפואית באי אבחון כליה בודדת אגנית במהלך ההיריון
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח קיסרי
עו”ד רשלנות רפואית סרטן שד מתקדם
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח עפעפיים
עו”ד רשלנות רפואית בקרדיולוגיה
עו”ד רשלנות רפואית באבחון פגיעה ברגל בטירונות צבאית
עו”ד רשלנות רפואית בצנתור לב
עו”ד רשלנות רפואית בהפלות
עו”ד רשלנות רפואית סרטן שד גרורתי בעצמות
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח קשירת חצוצרות
עו”ד רשלנות רפואית סרטן ואונקולוגיה
עו”ד רשלנות רפואית בטיפולי אורתופדיה
עו”ד רשלנות רפואית בניתוח להגדלת חזה

 

עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב
עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן
עורך דין רשלנות רפואית בירושלים
עורך דין רשלנות רפואית בחיפה
עורך דין רשלנות רפואית בראשון לציון
עורך דין רשלנות רפואית בפתח תקווה
עורך דין רשלנות רפואית באשדוד
עורך דין רשלנות רפואית בנתניה
עורך דין רשלנות רפואית בבאר שבע
עורך דין רשלנות רפואית בבני ברק
עורך דין רשלנות רפואית בחולון
עורך דין רשלנות רפואית באשקלון
עורך דין רשלנות רפואית ברחובות
עורך דין רשלנות רפואית בבית שמש
עורך דין רשלנות רפואית בבת ים
עורך דין רשלנות רפואית בכפר סבא
עורך דין רשלנות רפואית בהרצליה
עורך דין רשלנות רפואית בחדרה
עורך דין רשלנות רפואית במודיעין-מכבים-רעות
עורך דין רשלנות רפואית בלוד