הכנה לבית הספר למשפטים

חוק ושרותים משפטיים

עורך דין

מבוא
אין דרך אחת שתכין אותך לחינוך משפטי. סטודנטים שמצליחים בלימודי משפטים, והופכים לאנשי מקצוע מוכשרים, מגיעים ממגוון תחומי חיים ומרקע חינוכי. חלק מתלמידי המשפטים נכנסים למשפטים ישירות מלימודי התואר הראשון בלי שהיה להם ניסיון בעבודה לאחר הבגרות. אחרים מתחילים את לימודיהם המשפטית באופן משמעותי בהמשך חייהם, והם מביאים לחינוך בית הספר למשפטים את התובנות והפרספקטיבות שהושגו מניסיונות חיים אלה. החינוך המשפטי מברך ומעריך גיוון ותרוויחו מחילופי רעיונות ונקודות מבט שונות שעמיתיכם יביאו לכיתה.

בחירת בית ספר למשפטים
גורמים רבים חשובים בבחירת בית ספר למשפטים. ה- jus-Tice .co.il Israelאוספת מדי שנה נתונים מכל בתי הספר למשפטים שאושרו ומשתפת אותם באופן פומבי, כך שמועמדי בית הספר למשפטים יוכלו לבחור לעצמם את בית הספר הטוב ביותר. הקישורים הבאים מכילים מידע שעשוי לסייע למועמדים ללימודי משפטים:

אינו ממליץ על כל התמחות או קבוצת קורסים לתואר ראשון כדי להתכונן לחינוך משפטי. סטודנטים מתקבלים ללימודי משפטים כמעט מכל תחום אקדמי. תוכל לבחור להתמחות בנושאים הנחשבים כהכנה מסורתית ללימודי משפטים, כגון היסטוריה, אנגלית, פילוסופיה, מדעי המדינה, כלכלה או עסקים, או שתמקד את לימודי התואר הראשון בתחומים מגוונים כמו אמנות, מוסיקה, מדעים ומתמטיקה, מדעי המחשב, הנדסה, סיעוד או חינוך. לא משנה מה תחום שתבחר, אתה מוזמן להמשיך בתחום לימוד שמעניין אותך ומאתגר אותך, תוך ניצול ההזדמנויות לפיתוח כישורי המחקר והכתיבה שלך. השתתפות במגוון רחב של קורסים קשים ממדריכים תובעניים היא הכנה מצוינת לחינוך משפטי.

יועץ קדם משפטים
מוסדות לתואר ראשון מקצים לעתים קרובות אדם לשמש יועץ לסטודנטים בהווה ובעבר המעוניינים ללמוד השכלה משפטית. יועץ קדם-המשפט שלך יכול לעזור לך למצוא דרכים להשיג חשיפה למשפטים ולמקצוע עורכי הדין, ולסייע לך בתהליך הגשת הבקשה ללימודי משפטים. אם אתה עדיין ממשיך ללמוד את התואר הראשון שלך, היועץ המקדים שלך יכול להיות משאב בבחירת קורסים שיכולים לעזור לך להשיג את מטרתך.

מימון בית הספר למשפטים
השכלה משפטית היא השקעה בעתיד שלך. כמו כל השקעה, חשובשקול את היתרונות והחסרונות של הוצאה משמעותית של מאמץ, זמן וכסף. במיוחד בזמנים כלכליים לא בטוחים, הערכה מציאותית מדוע אתה מחפש השכלה משפטית וכיצד תשלם עבורו היא קריטית. כיום, רוב גדול מתלמידי בית הספר למשפטים מסתמכים על הלוואות חינוך כמקור עיקרי לסיוע כספי לבית הספר למשפטים. הלוואות אלה יש להחזיר עם הכנסה עתידית; ככל שתלווה יותר כך החוב ישפיע יותר על חייך לאחר סיום הלימודים. מלגות, מענקים ומלגות קיימות גם הן, אך הן מוגבלות; אפשרויות החזר הלוואות זמינות לבוגרים המחפשים אינטרס ציבורי או קריירות שירות ציבורי. למידע נוסף, בקר בהחזר הלוואות לסטודנטים וסליחה .
שינויים בכללי ותקנות הסיוע הכספי נמשכים, ומדיניות בית הספר למשפטים משתנה. באחריותך להישאר עדכני וללמד את עצמך לגבי סיוע כלכלי. שני משאבים טובים ללמידה כיצד לשלם עבור לימודי משפטים הם עמוד בית הספר למשפטים למימון של מועצת הקבלה למשפטים וקבוצת גישה .

כישורי ליבה, ערכים, ידע וניסיון
פתרון בעיות
קריאה ביקורתית
כתיבה ועריכה
תקשורת והקשבה בעל פה
מחקר
ארגון וניהול
שירות ציבורי וקידום צדק
בניית מערכות יחסים ושיתוף פעולה
ידע כללי
חשיפה לחוק
ישנם מיומנויות, ערכים, ידע וניסיון חשובים שתוכל לרכוש לפני לימודי המשפטים, וזה יספק בסיס איתן לחינוך משפטי. אם ברצונך להתכונן בצורה מספקת לחינוך משפטי, ולקריירה במשפטים או לשירות מקצועי אחר הכולל שימוש בכישורי משפט, עליך לחפש ניסיון חינוכי, חוץ-לימודי וחיים שיסייעו לך בפיתוח תכונות אלה. . התלמיד המגיע לבית הספר למשפטים חסר בסיס זה יעמוד בפני אתגר קשה. כמה הערות קצרות בהמשך. פתרון בעיות

דיון וניתוח

עליך לחפש קורסים והתנסויות אחרות שיעסקו אותך בחשיבה ביקורתית בנושאים חשובים, מאתגרים את אמונותיך ומשפרים את סובלנותך לחוסר ודאות וביקורת. השכלתך המשפטית תדרוש ממך לבנות ולהעריך טיעונים בעד ונגד הצעות הרגישות לוויכוח מנומק. השכלה משפטית טובה תלמד אותך “לחשוב כמו עורך דין”, אך כישורי האנליטיקה ופתרון הבעיות הנדרשים מעורכי דין אינם שונים מהותית מאלה המועסקים על ידי אנשי מקצוע אחרים. הניסיון שלך בלימודי משפטים יפתח ויחדד את אותם כישורים חיוניים, אך עליך להיכנס לבית הספר למשפטים עם מערכת מפותחת למדי של יכולות אנליטיות ופתרון בעיות.

קריאה ביקורתית
ההכנה לחינוך משפטי צריכה לכלול ניסיון משמעותי בקריאה מקרוב וניתוח ביקורתי של חומר טקסטואלי מורכב, שכן הרבה מה שתעשה כסטודנט למשפטים ועורך דין כרוך בקריאה והבנה של חוות דעת שיפוטיות, חוקים, מסמכים וחומרים כתובים אחרים. אתה יכול לפתח את יכולת הקריאה הביקורתית שלך במגוון רחב של חוויות, כולל קריאה צמודה של חומר מורכב בספרות, תיאוריה פוליטית או כלכלית, פילוסופיה או היסטוריה. האופי המיוחד של החומרים הנבדקים אינו קריטי; מה שחשוב הוא שבית הספר למשפטים לא צריך להיות הפעם הראשונה שאתה עוסק בקפדנות במפעל של קריאה והבנה, ניתוח ניתוח ביקורתי של חומר מורכב באורך משמעותי.

כתיבה ועריכה
כאשר אתה מבקש להתכונן לחינוך משפטי, עליך לפתח מיומנות גבוהה בתקשורת בכתב. שפה היא הכלי החשוב ביותר של עורך דין, ועורכי דין חייבים ללמוד לבטא את עצמם בצורה ברורה ותמציתיות.

החינוך המשפטי יספק לך הכשרה טובה בכתיבה, ובמיוחד בטכניקות ובצורות הביטוי הספציפיות המקובלות בחוק. עם זאת, יש לרכוש ולשכלל כישורי כתיבה בסיסיים לפני כניסתך למשפטים. עליך לחפש כמה שיותר התנסויות שידרשו כתיבה קפדנית ואנליטית, כולל הכנת קטעים מקוריים באורך משמעותי ושינוי עבודות כתובות בתגובה לביקורת בונה.

תקשורת והקשבה בעל פה
היכולת לדבר בצורה ברורה ומשכנעת היא מיומנות נוספת שחיונית להצלחתך בלימודי משפטים ועיסוק במשפטים. עליך גם להיות בעל כישורי האזנה מצוינים בכדי להבין את לקוחותיך ואחרים עמם תתקשר איתם מדי יום. בדומה לכישורי כתיבה, החינוך המשפטי מספק הזדמנויות מצוינות לחידוד מיומנויות תקשורת בעל פה, ובמיוחד לתרגול צורות וטכניקות ביטוי בעל פה הנפוצות ביותר בעיסוק של משפטים. אולם לפני שתגיע ללימודי משפטים, עליך לבקש לפתח את כישורי הדיבור וההקשבה הבסיסיים שלך, כגון על ידי דיון, הצגת רשומות בכיתה או דיבור בפני קבוצות בבית הספר, בקהילה או במקום העבודה.

מחקר
למרות שיש הרבה מקורות וטכניקות מחקר ספציפיות לחוק, לא צריך לפתח היכרות עם הכישורים או החומרים הספציפיים האלה לפני הכניסה ללימודי משפטים. עם זאת, זה יהיה לטובתך להגיע ללימודי משפטים לאחר שהיה לך ניסיון לבצע פרויקט הדורש מחקר ספרייה משמעותי וניתוח של כמויות גדולות של מידע המתקבל ממחקר זה.

ארגון וניהול
כדי ללמוד ולתרגל משפטים, יהיה עליך להיות מסוגל לארגן כמויות מידע גדולות, לזהות מטרות וליצור מבנה ליישום מידע זה בצורה יעילה על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. קורסים רבים למשפטים למשל, מקבלים ציון בעיקר על בסיס בחינה אחת בסוף הקורס, ופרויקטים רבים בעיסוק המשפטים דורשים איסוף של כמויות מידע גדולות ממגוון רחב של מקורות. יהיה עליך להיות מסוגל להכין ולהטמיע כמויות גדולות של מידע בצורה יעילה ויעילה. חלק מהניסיון הנדרש ניתן להשיג באמצעות ביצוע פרויקטים בית ספריים הדורשים מחקר וכתיבה משמעותיים, או באמצעות הכנת דוחות גדולים למעסיק, בית ספר או ארגון אזרחי.

שירות ציבורי וקידום צדק
כל אחד ממקצוע עורכי הדין צריך להיות מוקדש הן למטרות לשרת אחרים בכנות, במיומנות ובאחריות, והן למטרות שיפור ההגינות ואיכות הצדק במערכת המשפט. אם אתה חושב להיכנס למקצוע עריכת הדין, עליך לחפש ניסיון משמעותי לפני שתגיע לבית הספר למשפטים, בו תוכל להקדיש מאמץ משמעותי לסיוע לאחרים. השתתפות בפרויקטים של שירות ציבורי או מאמצים דומים להשגת יעדים שנקבעו למטרות משותפות יכולים להיות מועילים במיוחד.

בניית מערכות יחסים ושיתוף פעולה
כדי לנצל את מלוא ההשכלה המשפטית שלך ולהפוך לאיש מקצוע משפטי מצליח,חשוב לפתח את הכישורים שיאפשרו לך לעבוד כחלק מצוות ולבנות מערכות יחסים עם אחרים. קורסים רבים למשפטים נועדו לדרוש עבודה כחלק מצוות. חלק ניכר מהעבודה שעורכי דין עורכים, בין אם בפועל ובין אם במסגרות אחרות, דורשת שיתוף פעולה עם אחרים. יתר על כן, מיומנויות בינאישיות אלה חיוניות למשיכה ועבודה פרודוקטיבית עם לקוחות, עו”ד, עורכי דין מנוגדים, עדי מומחים ועוד רבים אחרים.

ידע ברקע
ישנם כמה תחומי ידע בסיסיים המועילים לחינוך משפטי ולפיתוח עורך דין מוסמך. חלק מסוגי הידע שימקסמו את היכולת שלך ליהנות מהשכלה משפטית כוללים:

הבנה רחבה של ההיסטוריה, כולל הגורמים השונים (חברתיים, פוליטיים, כלכליים ותרבותיים) שהשפיעו על התפתחות החברה שלנו בארצות הברית.
הבנה בסיסית של המחשבה הפוליטית ושל המערכת הפוליטית האמריקאית העכשווית.
כמה מיומנויות מתמטיות ופיננסיות בסיסיות, כגון הבנה במתמטיקה בסיסית לפני מחשבון ויכולת ניתוח נתונים פיננסיים.
הבנה בסיסית של התנהגות אנושית ואינטראקציה חברתית.
הבנה של תרבויות מגוונות בארצות הברית ומחוצה לה, של מוסדות וסוגיות בינלאומיים, של אירועי עולם ושל התלות ההדדית הגוברת של האומות והקהילות בתוך עולמנו.
חשיפה לחוק
ישנן סיבות טובות רבות לחקור את המשפט ואת מקצוע עורכי הדין לפני הכניסה ללימודי משפטים. תוכלו לקבל מבט ריאליסטי יותר על הלכה למעשה בפועל, על הכישורים הדרושים לכם ועל המציאות של שוק התעסוקה המשפטי. היכרות רבה יותר עם המערכת המשפטית – המוסדות, המושגים ואפילו אוצר המילים – יכולה לקדם את ההבנה שלך בתכנית הלימודים של בית הספר למשפטים. אתה עשוי לזהות תחומי תרגול פוטנציאליים המתאימים לאישיותך, תחומי העניין והערכים שלך. אתה עשוי אפילו לשפר את מועמדותך לקבלה ללימודי משפטים, כמו גם את ההזדמנויות שלך לעבודה במהלך לימודי משפטים ואחריהם.

נצל את ההזדמנויות לצל, ליצור רשתות או להדריך אותן על ידי עורכי דין מומחים. חפשו התמחות נושאת אשראי או בתשלום במסגרות הקשורות לחוק במהלך הפסקות קיץ. שקול תעסוקה הקשורה לחוק בין מכללה לבית ספר למשפטים. למרות שחוויות אלה אינן נדרשות לצורך קבלה ללימודי משפטים, הן יכולות לסייע לך לקבל החלטות מושכלות המובילות לקריירת משפטים מוצלחת. מעסיקים משפטיים מחפשים יותר ויותר בוגרי לימודי משפטים המוכנים לתרגול. הניסיון שלך לפני לימודי משפטים יכול לעזור לך לצאת לדרך כאשר אתה הופך לעורך דין.

סיכום
הכישורים, הערכים, הידע והניסיון הנדונים בהצהרה זו עשויים להירכש במגוון דרכים. אתה יכול לקחת קורסים לתואר ראשון, בוגר או אפילו תיכון שיכולים לסייע לך ברכישת מידע רב זה. אתה עשוי גם להרוויח הרבה מהרקע הזה באמצעות למידה עצמית על ידי קריאה, במקום העבודה או באמצעות חוויות חיים שונות אחרות. יתר על כן, אין זה חיוני שתגיע לבית הספר למשפטים לאחר שפיתחת במלואו את כל המיומנויות, הערכים, הידע והניסיון המוצעים בהצהרה זו, מכיוון שתוכל להמשיך ולפתח אותם במהלך השנים הראשונות של לימודי המשפטים. עם זאת, אם תתחיל ללמוד משפטים לאחר שכבר רכשת את הבסיס המוצע בהצהרה זו, יהיה לך יתרון משמעותי ותהיה מוכן היטב להפיק תועלת מלאה מהשכלה משפטית מאתגרת.