עורך דין עבירות מין | עו”ד פלילי מומלץ לעבירות מין

 

עורך דין מומלץ

כאשר אדם מואשם בפשע מיני בישראל, התוצאות עלולות להיות בעלות השפעה מתמשכת יותר מאשר האשמות חמורות אחרות, כולל פשעי אלימות רבים. עבירות מין נושאות סטיגמה שאפשר לחוות גם אם אתה נתון רק לטענת שווא, בעוד שהרשעה יכולה לעורר דרישה של רישום לכל החיים כעבריין מין.

הרשעה בעבירת מין בישראל כגון אונס, התעללות בילדים, פורנוגרפיה של ילדים או עבירות מין אחרות עלולה לגרום לפגיעה קבועה ובלתי הפיכה במוניטין שלך, תקופות ממושכות בכלא וצורות עונש אחרות. דרישת הרישום לכל החיים עשויה להטיל מגבלות על המקום שבו אתה יכול לגור, לעבוד ולנסוע. אם הואשמת בעבירת מין, צור קשר עם עורך הדין לפשעי מין מומחה מצוות ג’אסטיס.

השפעת החיים הפוטנציאלית המשפיעה על האשמה בפשיטת מין בישראל
אנשים המואשמים בפשעי מין מוצגים לעתים קרובות כאנשים ראויים לגינוי מוסרי המנהלים חיים כפולים ואינם זכאים לסיוע בהגנה פלילית ולזכויות העומדות לרשות אזרחים אחרים. באופן טראגי, אפילו טענה כוזבת עלולה לגרום נזק מתמשך למוניטין של אדם ולרדוף אותו בעתיד ולכן חשוב לערער באגרסיביות על טענות כאלה.

לא פעם, עבירות מין הן תוצר של בני זוג לשעבר ממורמרים או שותפים אינטימיים אחרים המבקשים להשיג יתרון במקרה של משמורת ילדים או גירושין. במקרים אחרים, האשמות על פשע מיני מתבצעות על ידי אנשים ללא מצפון מוסרי או לא יציבים שמאשימים בן משפחה, מורה, שכן או אדם אחר שהם לא אוהבים בעבירה פלילית חמורה מסוג זה.

נטל כל החיים כעבריין מין בישראל
ישנן השלכות מועטות של פשע מיני מצמררות יותר מהדרישה הפוטנציאלית שתמסור לרישום לכל החיים כעבריין מין. רשימות מופצות של עברייני מין שהורשעו מתפרסמת באינטרנט כך שהיא עלולה להרוס כל היבט בעתיד שלך, כולל מערכות יחסים אישיות, אפשרויות תעסוקה ואפילו היכולת שלך לחיות בשקט בקהילה ללא הטרדה.

היקף המידע המוצע אודותיך ברישום זה כולל קעקועים, צלקות, תיאור פיזי, תמונות וואצעי תקשורת. קהילות רבות במדיה החברתית מפיצות מידע שבעצם מעניש את מי שהם עברייני מין רשומים ומונעים מהם לחיות כמעט בכל מקום, כך שהם בעצם גורשים.

ייצוג אגרסיבי להגנה על המוניטין והעתיד שלך מול טענות לפשע מיני
עורך דין פשעי מין מנוסה בישראל מצוות המומחים של ג’אסטיס מבין את ההשפעה הייחודית שיכולה להיות לפשע מיני על עתידך. לעו”ד רוטנברג יותר מ -20 שנות ניסיון משפטי שלו כולל הגנה מוצלחת של אנשים רבים שהואשמו בפשעי מין.

עורך דין פלילי טוב מאתגר באגרסיביות את אמינותם של עדים, מנתח עדויות משפטיות, מבצע הערכה עצמאית של עדויות DNA, חוקר מניעים לעדים לשקר ובאופן אחר תוקף באגרסיביות את כל ההגנות הפוטנציאליות המבוססות על הליכי אכיפת החוק והראיות העובדתיות. צוות עורכי הדין שלנו מוסמך לטפל במגוון רחב של פשעי מין לפי החור בישראל ובעולם.

סוגי פשעי מין
מכיוון שפשעי מין נענשים לעיתים קרובות בחומרה רבה, חשוב שמי שיואשם בהם יידע שניהם מול מה הם מתמודדים מבחינה משפטית, בנוסף לידע כיצד להגן כראוי מפני האשמות אלה. העונשים על הרשעות בפשיעה מינית יכולים להיות קשים ועשויים לכלול רישום כעבריין מין, מאסר, קנסות ועונשים אחרים, כל אלה יכולים לשנות את חייו של אדם לנצח. גם אם הוא רוצה למחוק עבר פלילי, זה יכול להיות קשה לשחזר את המוניטין שלו לאחר הרשעה בפשע מיני. ככזה, יצירת הגנה חזקה מההתחלה והבנת האישומים שלך נחוצים כדי לעמוד בסיכוי הטוב ביותר להימנע מעונשים אלה.

סוגי פשעי מין
ישנם סוגים רבים ושונים של פשעי מין שאדם יכול להיות מואשם בהם, וכל אחד מהם כפוף לעונשים שונים אם יורשע. שבעת הסוגים העיקריים של פשעים הקשורים למין כוללים:
אונס
בעילה אסורה בהסכמה
מעשה סדום
מעשה מגונה
מעשה מגונה בפומבי
סחיטה באיומים
הטרדה מינית
תקיפה מינית של ילד
החזקת פורנוגרפיה של ילדים
הפרות הרשמה של עברייני מין
פשעי מין באינטרנט / ניסיון תקיפה מינית
כל אחד מהפשעים הללו יכול עלול לגרור עונש חמור אם אדם יורשע בהם. אולם מכיוון שכולם חפים מפשע עד שהוכחה אשמתם, לכל אדם יש את הזכות להגן על עצמו.

 

הגנה על לקוחות מפני רישום לכל החיים כעבריין מין – עורכי דין להגנת עבירות מין
פשעי מין

עורך דין מומחה בינלאומי

 

עורכי דין מומלצים בתחום